O Dylanie Sprousie w ostatnim czasie znów jest głośno. W 2005 roku zagrał ze swoim bratem bliźniakiem Cole’em w disney’owskim serialu Nie ma to jak hotel, który przyniósł im dużą popularność. Potem wystąpili jeszcze w kontynuacji Suite Life: Nie ma to jak statek oraz w filmie Nie ma to jak bliźniaki. Obydwoje gościnnie brali udział w różnych produkcjach Disney’a, m.in. Hannah Montana i Czarodzieje z Waverly Place. Mimo, że ich kariera zapowiadała się obiecująco, zdecydowali się na kilka lat porzucić aktorstwo na rzecz studiów. Cole uczył się na wydziale nauk humanistycznych, a Dylan studiował projektowanie gier wideo w Nowym Jorku. w 2015 roku bliźniacy ukończyli edukację. Cole powrócił do aktorstwa, dostając jedną z głównych ról w Riverdale, natomiast Dylan założył winiarnię All-Meadery na Brooklynie. Jednak to, co przykuło uwagę mediów, to jego związek z modelką Barbarą Palvin. Spotykają się od niedawna, ale według nas tworzą jedną z najpiękniejszych par show-biznesu!

Z kim Dylan Sprouse przeżył swój pierwszy pocałunek?

26-latek wziął udział udział w wideo Young Hollywood, w którym odpowiadał na pytania m.in. o pierwszej pracy i kiedy po raz pierwszy został rozpoznany. Padło również pytanie o pierwszy pocałunek. Dylan wyznał, że przeżył go z Seleną Gomez na planie Nie ma to jak hotel, w którym aktorka i piosenkarka pojawiła się gościnnie. Co więcej, w jednym z wywiadów gwiazda zdradziła, że to był również jej pierwszy pocałunek! 

Jest wiele smutnych, przygnębiających historii o pierwszym pocałunku. Byłem pucowatym chłopakiem i przez długi czas nie szło mi z kobietami, ale myślę, że pierwszy raz całowałem się na planie z Seleną Gomez,

wyznał w wywiadzie. Pamiętacie ten odcinek?

Dylan Sprouse i Barbara Palvin są razem! Para potwierdza, ale to TE zdjęcia mówią wszystko >>>