Dzień dobry TVN mierzy się z poważnym kryzysem wizerunkowym. Problemy zaczęły się w ubiegłym roku, gdy Filip Chajzer próbował w „zabawny i atrakcyjny sposób” zapowiedzieć materiał o zaburzeniach lękowych. Jednak udając atak paniki na wizji, obraził osoby, które mierzą się z tym problem od lat. Widzowie DDTVN domagali się usunięcia Filipa Chajzera z programu. Jednak stacja nie skomentowała skandalicznego zachowania gospodarza „śniadaniówki”. Gdyby tego było mało, pod koniec stycznia tego roku inni prowadzący Dzień dobry TVN zakpili z urody Jungkooka - członka koreańskiej formacji BTS i zgodnie stwierdzili, że artysta nie wygląda męsko. Zachowanie Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika, bo o tej parze prowadzących mowa, zostało uznane za rasistowskie. Co więcej, wypowiedziom prezenterów towarzyszył materiał Adama Federa, w którym proszono przechodniów o ocenę urody Jungkooka. Jednak reporter DDTVN pomylił się - napotkanym osobom pokazywał zdjęcia Hoseoka, czyli innego członka grupy BTS. Adam Feder wykazał się absolutnym brakiem profesjonalizmu. W tym wypadku stacja zareagowała. Oficjalne oświadczenie TVN Discovery przeczytacie TUTAJ. Prezenterzy, którzy zaliczyli w ostatnim czasie poważne wpadki na antenie, nie stracili posad. Ale do grona gospodarzy Dzień Dobry TVN dołączy kolejna para. Już niedługo na antenie zobaczymy Paulinę Krupinską i Damiana Michałowskiego.

Dzień dobry TVN - Paulina Krupinska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi programu

Cała Polska usłyszała o Paulinie Krupińskiej w 2012 roku, gdy uznano ją za najpiękniejszą kobietę w kraju i przyznano tytuł Miss Polonia. Konkurs piękności przyniósł jej prawdziwą sławę. Paulina Krupinska została profesjonalną modelką, a także prezenterką. Prowadziła kilka programów telewizyjnych, m.in. Klinikę urody w TVN Style. Natomiast od 2018 roku możemy oglądać ją w reklamach drogerii Rossmann. Przyszedł czas na kolejne wyzwanie. Paulina Krupińska poprowadzi program Dzień dobry TVN. Modelce i prezenterce będzie towarzyszył Damian Michałowski. Słuchacze Radia Zet na pewno kojarzą to nazwisko! Dziennikarz jest związany za tą rozgłośnią radiową od 10 lat - prowadzi m.in. program Uważam Zet. Damian Michałowski może pochwalić się również popularnością na Instagramie. Jego profil @ojciecredaktor obserwuje 15 tysięcy osób. Na swoim koncie pokazuje m.in., jak wygląda codzienność ojca dwójki dzieci.

Jak Paulina Krupińska i Damian Michałowski poradzą sobie w nowej roli? O tym przekonamy się już niedługo, gdy nowa para prowadzących pojawi się na antenie Dzień dobry TVN. Powodzenia!

Filip Chajzer po raz kolejny w ogniu krytyki. „Chajzerować” to nowe słowo w słowniku slangu miejskiego >>>