Wszyscy tęsknimy za wiosną, dlatego firma Avon postanowiła ogłosić ją w tym roku wcześniej! W Złotych Tarasach, gdzie znajduje się jedyne na świecie Avon Studio zacznie się już za chwilę. Specjalnie na DzieńKobiet, na pierwszym piętrze galerii pojawi się prawdziwa łąka Avon z aż 2 000 kwiatów. W Avon Studio, klientki będą mogły skorzystać z wyjątkowych promocji i bezpłatnego makijażu!

Już 8 marca, w Centrum Handlowym Złote Tarasy zakwitnie prawdziwa łąka Avon, na której pojawi się aż 2 000 tulipanów. Panie, które z zerwanym kwiatkiem pojawią się tego dnia w Avon Studio i zrobią zakupy za dowolną kwotę, będą mogły odebrać nowość marki – pogrubiający i rozdzielający tusz do rzęs Avon Big&Multiplied w wyjątkowej cenie tylko 1 zł. Dodatkową atrakcją będzie możliwość skorzystania z bezpłatnego makijażu, który na miejscu wykonywać będą wizażyści Avon.

Avon jest jedną z najbardziej kobiecych firm na świecie. To firma utożsamiana z urodą, innowacjami, optymizmem i przede wszystkim z działaniami na rzecz kobiet. Z tego powodu, specjalnie z okazji Dnia Kobiet, na 1 piętrze galerii stanie ekspozycja ukazująca najważniejsze momenty w historii kobiet i Avon.