Już jutro święto wszystkich mam. I jeśli właśnie dostaliście palpitacji serca, bo nie zdążyliście jeszcze kupić żadnego prezentu, uspokajamy - nie jest jeszcze za późno! Choćby dlatego, że mnóstwo sklepów, a przede wszystkim drogerii, świetnie przygotowało się na tę okazję i oferuje bardzo atrakcyjne promocje na mnóstwo produktów w swoim asortymencie. Dlatego spokojnie zakupy zdążycie zrobić jeszcze dzisiaj albo jutro rano. Dobrym pomysłem będzie też wybranie się na shopping razem z mamą, bo gwarantujemy, że na niektóre rabaty same z przyjemnością się skusicie. My przyjrzeliśmy się promocyjnej akcji w Rossmanie oraz Super-Pharm i musimy przyznać, że prezentują się bardzo kusząco! 

Rossman 2+2 gratis: promocja idealna na Dzień Matki! 

W Rossmanie praktycznie cały czas można natknąć się na jakąś promocję. Od 18 do 28 maja trwa chyba jedna z najpopularniejszych, jeśli chodzi o tę drogeryjną sieć. Tym razem dotyczy ona wszystkich produktów do pielęgnacji twarzy, czyli m.in. kremy, maseczki, serum, płyny micelarne, olejki, żele do mycia, mleczka do demakijażu i wiele wiele innych. Na czym polega promocja? Wybieracie cztery produkty, ale musicie pamiętać, żeby każdy był inny! Wówczas płacicie za dwa najdroższe, a dwa najtańsze dostajecie gratis. A, potrzebna będzie też potrzebna aplikacja Klubu Rossman, którą ściągniecie i zainstalujecie w kilka sekund. Wszystkie produkty objęte promocją 2+2 gratis znajdziecie TUTAJ

ZOBACZ TAKŻE: TOP 10 redakcji, czyli kosmetyczne nowości miesiąca

Super-Pharm: promocja „Dla Ciebie, mamo"

Inna popularna sieć drogerii i aptek Super-Pharm także pomyślała o wszystkich mamach, a także o ich pociechach, które z okazji święta wypadającego 26 maja będą chciały przygotować dla nich jakiś prezent. Stąd promocja „Dla Ciebie, mamo", w ramach której znalazły się m.in. kosmetyki naturalne, dermokosmetyki, a także kolorówka. W ramach tej akcji rabatowej niektóre rzeczy są np. objęte zniżką -30%, a na inne promocja 1+1 za 1 grosz, co oznacza, że drugi produkt, jaki sobie dobierzecie z tego samego działu, np. tusz do rzęs - dostępny w tej samej cenie lub tańszy - otrzymacie za jeden grosz. To co, jedna mascara dla siebie, a druga dla mamy? Obowiązująca aktualnie "gazetkę" w Super-Pharm obejrzycie TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE: 5 maseczek, które przygotują Waszą cerę na lato i kosztują mniej niż 15 zł