Zapraszamy na wyjątkową odsłonę Dziewczyńskich Spotkań! Tym razem partnerem naszego cyklu, w ramach którego rozmawialiśmy już o samoakceptacji, tolerancji, antykoncepcji czy randkowaniu w czasach mediów społecznościowych, została marka Pandora. Jej ambasadorką została niedawno Millie Bobby Brown, rolem model generacji Z, która promując najnowszą kolekcję Pandora Me, pokazuje, czym jest dla niej girl power i jak biżuteria można wyrażać to, kim jesteśmy. Na naszym spotkaniu pojawi się inna influencerka związana z marką Pandora, która również wielokrotnie udowodniła, że dziewczyny mają siłę, ideę siostrzeństwa wspiera nie tyko dlatego, że ma siostrę bliźniaczkę, a my kibicujemy jej od momentu, kiedy trafiła do 3. edycji programu „Top Model”. - Zuza Kołodziejczyk. Zuza pojawi się razem ze swoją siostrą, Tamarą! Nie zabraknie także współpracującej z nami od samego początku cyklu Dziewczyńskie Spotkania Pauliny Klepacz z projektu G’rls ROOM, a rozmowę poprowadzi redaktor naczelna GLAMOUR, Katarzyna Dąbrowska.

Podczas specjalnej odsłony naszych Dziewczyńskich Spotkań marka Pandora przygotowała dla uczestniczek niespodzianki. Wszystkie dziewczyny biorące udział w spotkaniu otrzymają 2 losowo wybrane kolczyki z kolekcji Pandora Me!

Termin: 19.11.2019 (wtorek), godzina 18:00

Miejsce: Studio Chmury, ul. Chmiela 73b, m.8, Warszawa 

OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

REJESTRACJA: Poniżej znajdziecie formularz darmowej rejestracji, która jest obowiązkowa. Po wypełnieniu otrzymacie e-maila, w którym znajdziecie link potwierdzający udział.

UWAGA: Liczba osób jest ograniczona! Uczestniczki spotkania zostały poinformowane o wyborze drogą mailową.  


Do zobaczenia!

Zobacz także: