Bilety na dwa koncerty Eda Sheerana w Polsce wyprzedały się w zaledwie godzinę. Autor takich hitów jak I See Fire czy Shape Of You wystąpi w naszym kraju 11 i 12 sierpnia w ramach trasy koncertowej, promującej swój ostatni, bijący rekordy popularności, album Divided. Jeżeli należycie do szczęśliwców, którym udało się zdobyć wejściówki na koncert Brytyjczyka na PGE Narodowym, sprawdźcie poniżej szczegóły tego wydarzenia, które zbliża się wielkimi krokami!

Ed Sheeran na PGE Narodowym - godziny rozpoczęcia koncertu w Warszawie

Organizatorzy ujawnili oficjalną rozpiskę godzinową koncertów Eda Sheerana w Polsce, która obowiązuje 11 i 12 sierpnia. Otwarcie bramek nastąpi o godzinie 16.00. Z uwagi na to, że obydwa wydarzenia są wyprzedane, a stadion PGE Narodowy będzie wypełniony do ostatniego miejsca, warto pojawić się jak najwcześniej. Aby uniknąć ogromnych kolejek, opóźnienia występu gwiazdy i po prostu niepotrzebnego chaosu, najlepiej przyjechać na stadion jak najbliżej godziny 16.00, czyli od momentu możliwości wejścia na teren koncertu. Ed Sheeran zagra o godz. 20.30, ale wiadomo, jak to z takimi wydarzeniami bywa - podana godzina może ulec zmianie. Poniżej znajdziecie pełną godzinową rozpiskę.

16:00 – Wejście PGE Narodowy

18:00 – BeMy

18:30 – Jamie Lawson

19:30 – Anne-Marie

20:30 – Ed Sheeran

Najlepiej zarabiające gwiazdy na świecie. Ten ranking Was zaskoczy! >>>

Support na koncertach Eda Sheerana w Polsce

Przed koncertem Eda Sheerana wystąpią aż 3 zespoły. Pierwszym z nich, który zagra o 18.00, jest francuski zespół z polskimi korzeniami. Mattia i Elie Rosinscy, którzy założyli BeMy, mieli okazję osobiście poznać Eda podczas studiów muzycznych w Wielkiej Brytanii – bracia mieszkali z razem z muzykiem, a teraz zagrają przed jego koncertem w Warszawie! Kolejnym wykonawcą, który wystąpi przed gwiazdą wieczoru, jest Jamie Lawson. Brytyjczyk odwiedził w marcu nasz kraj, a na początku sierpnia powróci do Polski. Po nim na scenie pojawi się Anne-Marie. Na pewno znacie jej tegoroczny hit Friends, który doczekał się prawie 300 milionów wyświetleń na YouTube!

Ed Sheeran na PGE Narodowym – wymagane dokumenty

Zapewne wiecie, że reguły zakupu biletów na imprezy masowe niedawno uległy zmianie. Oznacza to, że wejściówki są imienne – przy kupowaniu biletu podaje się dane osobowe zmiana jest możliwa za opłatą 50 zł, a procedura nie należy do najprostszych. Aby potwierdzić Waszą tożsamość, potrzebujecie dokumentu, którym może być: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport, legitymacja szkolna lub studencka. Przed wyjściem na koncert koniecznie upewnijcie się, że macie ze sobą któryś z wymienionych dokumentów, ponieważ bez tego nie wejdziecie na PGE Narodowy.