Choć zagrał już przed polską publicznością na warszawskim Torwarze w 2015 roku, Ed Sheeran jest jedną z najbardziej pożądanych postaci w naszym kraju, jeśli chodzi o koncerty. Jakiś czas temu na Facebooku'u powstało nawet wydarzenie, gdzie swoją chęć zobaczenia Brytyjczyka w Polsce wyraziło już ponad 150 tysięcy osób. Dlatego jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, jaka będzie ich reakcja na informację, że twórca takich hitów, jak The A Team, I See Fire, Thinking Out Loud czy Shape Of You ponownie wystąpi przed polską publicznością. Na Instagramie muzyka pojawiła się rozpiska jego europejskiej trasy koncertowej, na której nie zabrakło również Warszawy! Sheeran zagra koncert na PGE Narodowym11 sierpnia 2018 roku. 

Bilety, które zapewne rozejdą się z prędkością światła, dostępne będą już od 8 lipca od godziny 11:00. Ceny?

Płyta: 269 PLN

Trybuna Premium: 379 PLN

Trybuna Dolna: 269 PLN

Trybuna Górna: 229 PLN

Trybuna Górna: 209 PLN

Sektor K: 400 PLN

Gdzie kupić? Bilety na koncert Eda Sheerana dostępne są m.in. na eventim.pl.
 

W ramach trasy koncertowej po Europie i Wyspach Brytyjskich rudowłosy wokalista zagra m. in. w Berlinie, Wiedniu, Zurychu, Paryżu, Amsterdamie i Sztokholmie. Występem w Warszawie zakończy całe tournée.

Wybierzecie się?


AKTUALIZACJA:

Zaledwie pół godziny po starcie sprzedaży biletów zostało ich tylko kilka sztuk! Co więcej serwery nie wytrzymały zainteresowania i w pewnym momencie padły. Komu z Was udało się kupić?