Kontynuacja Plotkary to ciągle otwarty temat. Chociaż nie znamy jeszcze żadnych konkretów i nie wiadomo, kiedy ten serialowy hit sprzed 5 lat miałby wrócić na antenę, Blake Lively, czyli odtwórczyni roli Sereny van der Woodsen, nie wyklucza swojego powrotu na plan produkcji. 

BĘDZIE KONTYNUACJA „PLOTKARY”? >>> 

Niestety zdecydowanie mniej entuzjazmu w tym temacie wykazuje Ed Westwick, aka Chuck Bass Aktor zapytany podczas wywiadu dla Radio Times, czy widziałby siebie ponownie w obsadzie Gossip Girl, powiedział, że to raczej nie wydarzy.

Wiem, że jest teraz boom na wielkie powroty znanych tytułów - Will&Grace, Gilmore Girls… Ale ja czuje się dziwnie, myśląc o tym w przypadku Gossip Girl. Wydaje mi się, jakbyśmy dopiero zakończyli tę produkcję. Bardzo zżyłem się z moją postacią, ale dla mnie to już zamknięty rozdział” – powiedział Westwick.

Jest jednak jedno „ale”. Gdyby kontynuacją kultowego serialu zainteresowałby się Netflix (a wiadomo, że jego produkcje do najtańszych nie należą), aktor byłby w stanie to przemyśleć. Ed, trzymamy na słowo!