Edward Miszczak i Anna Cieślak, według doniesień mediów, są parą od jesieni 2019 roku. Już w grudniu dyrektor programowy TVN miał przedstawić aktorkę jako swoją ukochaną na spotkaniu menedżerów stacji. Para podobno zakochała się w sobie "na zabój" i zdecydowała się zamieszkać razem w kamienicy w centrum Warszawy. Co więcej, po prezentacji jesiennej ramówki TVN, pojawiły się nawet plotki o ślubie Miszczaka z o 25 lat młodszą od niego Anną Cieślak. 

Przypomnijmy, że podczas jesiennej ramówki TVN, Edward Miszczak dumnie prezentował na dłoni ślubną obrączkę, która prawdopodobnie nie była jego obrączką z małżeństwa z żoną Małgorzatą, która zmarła w lutym 2019 roku. Zgodnie z tradycją, po śmierci małżonka obrączkę przekłada się bowiem na lewą dłoń. 

Edward Miszczak o nowej partnerce

Do tej pory ani Miszczak ani Cieślak nie komentowali łączącej ich relacji. Milczenie postanowił przerwać 65-latek w ostatniej rozmowie z "Newsweekiem". - Dużo przeżyłem prywatnie, a to kształtuje charakter. Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie. Mam też ciągle świetne relacje z dorosłymi synami. A pracę mam cudowną - wyznał Edward Miszczak, nie wymieniając jednak nazwiska swojej wybranki.

Żona Edwarda Miszczaka

Edward Miszczak został wdowcem 20 lutego 2019 roku. Żona dyrektora programowego stacji telewizyjnej TVN, Małgorzata Miszczak, zmarła po długiej walce z chorobą. O śmierci małżonki Edwarda Miszczaka dowiedzieliśmy się z nekrologów i kondolencji zamieszczonych przez bliskich dyrektora TVN, jego dwóch synów - Szymona i Szczepana, oraz pracowników grupy TVN Discovery Polska w "Gazecie Wyborczej".