Dzięki zakupom online świat skurczył się do naprawdę niewielkich rozmiarów, a sytuacja, że czegoś nie można u nas dostać to już raczej rzadkość. Na liście marek niedostępnych w Polsce lub takich, które nie wysyłają do nas swoich produktów wciąż jest kilka ważnych dla nas pozycji (Glossier?!), ale sukcesywnie się ona skraca. Co więcej, na półkach stacjonarnych i wirtualnych drogerii pojawia się coraz więcej bestsellerów, o których dotychczas mogłyśmy co najwyżej pomarzyć i poczytać w zagranicznych magazynach. Jednym z nich jest także Egyptian Magic.

Kosmetyki na Zalando! Na ten moment czekaliśmy – internetowy sklep wprowadza w Polsce kategorię „uroda”

Egyptian Magic - co to jest?

Ostatni człon nazwy jest jak najbardziej uzasadniony i nie znalazł się w niej bez powodu. Egyptian Magic, czyli balsam, którym od dawna zachwycały się amatorki pielęgnacji i kosmetycznych nowinek zza oceanu oraz wszelkiej maści celebrytki i gwiazdy. Używają go m.in. Madonna, Eva Mendes, Kate Hudson czy Lizzy Jagge. To naturalny, wszechstronny specyfik z przeznaczeniem do stosowania na ciało i twarz. Choć na naszym rynku obecny jest od niedawna, sama receptura znana jest od lat.

Egyptian Magic - składniki i działanie

Jego fantastyczne pielęgnacyjne i lecznicze właściwości ceniono już starożytności. Te z kolei są zasługą genialnego składu: bogata w przeciwutleniacze oliwa z oliwek, łagodzący swędzenie wosk pszczeli, zawierający aminokwasy miód, poprawiający teksturę skóry pyłek pszczeli, mleczko pszczele i działający przeciwzapalnie propolis to lek na całe zło. Zebrane w jedną kompozycję tworzą combo, które rozprawi się wszelkimi kłopotami i odpowie na wszystko, o co skóra i włosy mogą prosić. Egyptian Mask zapewni regenerację, zmniejszy ryzyko wystąpienia niedoskonałości i blizn po niedawno przebytym trądziku, nawilży, zadziała jako preparat do demakijażu, remedium na suche końcówki włosów, a nawet jako kojący kompres pod oczy i do ust. Co ciekawe, mogą po niego sięgać także wrażliwcy, jak również ci, którym dokucza uporczywy trądzik. 

Egyptian Magic - cena. Gdzie kupić?

Cena? Nie za niska, ale biorąc pod uwagę, że niektóre, o wiele słabsze kosmetyki kosztują nawet cztery razy więcej, nie powinna aż tak bardzo Was odstraszać. Za 118 ml tego specyfiku przyjdzie wam zapłacić ok. 200 zł. Możecie być pewne, że skuteczność i wielozadaniowość sprawia, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Egyptian Magic to jeden z tych prerapartów które służą na tyle długo i dobrze, że ma się poczucie, że wart był każdej wydanej złotówki. Gdzie kupić ten magiczny specyfik? Bez problemu dostaniecie go w drogeriach internetowych, jak Sephora, MintiShop.pl, Ecco Verde, a także na Zalando. Egyptian Magic z powodzeniem zastąpi większość specyfików tłoczących się w waszej kosmetyczce! Znacie, próbowałyście?