Podczas warsztatów zostaną zaprezentowane nowości  pielęgnacyjne, w tym ekskluzywna linia Le Soin Noir. Będzie to również okazja do wypróbowania nowego damskiego zapachu DahliaDivin, który powstał z połączenia nut kwiatowych i drzewnych. "Dahlia Divin - zapach utkany ze złota."

 

Warsztaty odbywają się w dniach:

11-13września 2014, godzina 11.00-20.00

w Perfumerii SephoraArkadia w Warszawie

 

Umówić się możesz pod numerem tel. 22 487 51 45
A przy zakupie produktów marki Givenchy za minimum 250zł otrzymasz ekskluzywną kosmetyczkę oraz zestaw mini produktóww prezencie.

 

Hocine ZEGHICHI - Międzynarodowy Wizażysta Givenchy.

Urodził się na południu Francji. Jako dziecko przeniósł się wraz z rodziną do urokliwego miasteczka MaineetLoire. Od zawsze pasjonowała go historia i sztuka, co stanowiło naturalny wstęp do świata beauty. Pomimo dyplomu z nauk społecznych i lingwistycznych, jego fascynacja sztuką i pragnienie wyrażenia swojej kreatywności doprowadziły go do kariery odnoszącego sukcesy makijażysty.

Niedługo po uzyskaniu dyplomu, wyposażony w zamiłowanie do świata zapachów i piękna, Hocine rozpoczął swoją karierę jako konsultant makijażowy. Od samego początku Hocine wiedział, że nie pragnie niczego innego jak czynić kobiety na całym świecie jeszcze piękniejsze. „Każda z nich jest inna, za każdym razem czuję się jakbym malował czyste płótno” - opowiada.

To Givenchy było marką, która zainspirowała Hocine, aby rozpoczął karierę w branży beauty, „Givenchy symbolizuje młodość i odnowę” - tłumaczy Hocine. Jako marka pełna kolorów, podkreślająca ich umiejętność przywracania kobiecej cerze życia i radości, Givenchy było dla Hocine naturalnym wyborem.. Od 2010, Hocine jest autorem metamorfoz licznych klientek Givenchy i celebrytek, jak chociażby francuska aktorka MélanieLaurent.

Znany przede wszystkim ze swojej umiejętności sprawiania, że kobiety czują się równie pięknie jak wyglądają, Hocine to jeden z najbardziej rozchwytywancyh artystów Givenchy. Kobiety w każdym wieku lgną do Hocine ze względu na jego umiejętność wydobywania naturalnego blasku i poprawy nastroju. Jego ulubionym wspomnieniem jako makijażysty jest kobieta, która wyznała mu: „Nie wiedziałam, że mogę być taka ładna.” I w tym właśnie tkwi istota tego wielkiego artysty.

Więcej info na: www.sephora.pl