Oferta gabinetów medycyny estetycznej jest obecnie bardzo szeroka. Z jednej strony możemy dzięki temu znaleźć rozwiązanie każdego urodowego problemu, z drugiej jednak nie trudno odnieść wrażenie zagubienia. Dlatego przedstawiamy Wam zabiegi, których połączenie pozwoli pozbyć się oznak zmęczenia, zrelaksować się i poprawić swój wygląd w ekspresowym tempie!

 

Odpręż się!

Właściwie wykonany masaż ma wspaniały wpływ zarówno na ciało, jak i na samopoczucie. Już 30-minutowy zabieg pozwala poprawić krążenie krwi i limfy oraz rozluźnić spięte mięśnie. Możemy dzięki temu pozbyć się napięć, stresów i po prostu odprężyć się – mówi Piotr Banasiak, masażysta z PROFEMED Medycyna Estetyczna. Masaż pomoże oderwać się od codziennych problemów i przedświątecznych obowiązków, a dodatkowo poprawi wygląd – zrelaksowana zawsze będziesz prezentować się pięknie!

 

Postaw na oczyszczenie

Piękny wygląd to w dużej mierze oczyszczona, pełna blasku i odświeżona skóra. Większość z nas, aby osiągnąć ten efekt decyduje się na peelingi. Jednak te manualne mogą nie sprawdzić się w naszym programie szybkiej odnowy. Lepszym rozwiązaniem będzie peeling kawitacyjny, podczas którego usuwamy zanieczyszczenia i martwe komórki za pomocą fal ultradźwiękowych. Fale ultradźwiękowe kierowane na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji, w wyniku której dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia warstwy skóry wolnej od bakterii czy nadmiaru łoju. Po zabiegu skóra jest oczyszczona i odświeżona. Z twarzy znikają wągry i zaskórniki, a w wyniku poprawy krążenia skóra pobudza komórki do naturalnej odnowy – tłumaczy Anna Nidzgorska, kosmetolog.

 

A na koniec …. tlen!

Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla skóry jest odpowiednie dotlenienie. Zabiegi wykorzystujące czysty tlen są skutecznym i nieinwazyjnym sposobem walki z wieloma problemami skóry. Jednym z nich jest Oxy Pro Age, czyli dermoinfuzja tlenowa substancji aktywnych. Jak działa? Podczas zabiegu wykorzystuje się urządzenie, które pobiera powietrze z atmosfery, po czym poprzez specjalny filtr oddziela tlen od innych gazów (azotu i dwutlenku węgla), a następnie podaje go pod ciśnieniem większym niż atmosferyczne. Specjalna głowica nawiewa powietrze na skórę i dotlenienia ją poprawiając mikrokrążenie. Czysty tlen podaje się wraz z nano-kosmetykami, które zawierają składniki aktywne. Dzięki temu wnikają głębiej oraz działają na określony problem skóry – wyjaśnia Anna Nidzgorska, kosmetolog z PROFEMED Medycyna Estetyczna. Zabieg ten pozwala osiągnąć naturalny, długotrwały i widoczny już po pierwszym zabiegu efekt nawilżenia i regeneracji.

Trzy skuteczne zabiegi – tyle wystarczy, żeby poczuć się zrelaksowaną i prezentować się pięknie na Święta (i nie tylko!). Decydując się na wybór takiego pakietu, wszystkie możemy wykonać podczas jednej wizyty w gabinecie, dzięki czemu zaoszczędzimy tak potrzebny w tym okresie czas. I co najważniejsze, poprawimy nasze samopoczucie!

 

Świąteczne pakiety promocyjne dostępne są w PROFEMED Medycyna Estetyczna Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, Hotel Marriott VI p. http://www.profemed.pl/medycyna-estetyczna/oferta/pakiety-zabiegow

 

PROMOCJA