To historyczny moment dla Victoria’s Secret! Marka w ostatnim czasie ogłosiła aż 3 modelki, które zostały nowymi Aniołkami. Wśród prestiżowego grona znalazła się pochodząca z Węgier 25-letnia Barbara Palvin, zastępując Adrianę Limę, która po prawie 20 latach postanowiła odejść i porzucić swoje „skrzydła”. Elitarną grupę bieliźnianej marki zasiliły również: 29-letnia Brytyjka Alexina Graham i Leomie Anderson, która w wieku 26-lat została trzecią czarnoskórą modelką w szeregach Aniołków.. Ale to nie koniec! Wczoraj Victoria’s Secret ogłosiła, że do armii VS dołączyła kolejna, najmłodsza dziewczyna. Na nowego Aniołka wybrano Grace Elizabeth, która jest związana z amerykańskim brandem od 3 lat. Kim jest 22-latka?

Grace Elizabeth nowym Aniołkiem Victoria’s Secret!

Grace Elizabeth urodziła się na Florydzie, a swoją karierę w modelingu zaczęło zaledwie 4 lata temu. Kiedy jednak pojawiła się w kampaniach dla marek Guess i Polo Ralph Lauren, jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Została ulubienicą projektantów, a jej regularne i delikatne rysy twarzy oraz świetne proporcje i doskonała sylwetka zapewniły jej nie tylko udział w sesjach zdjęciowych, ale także miejsce na wybiegu u światowych domów mody. Elizabeth jako jedna z niewielu Aniołków Victoria’s Secret regularnie bierze udział w pokazach mody. Zadebiutowała na wybiegu u Diane von Fürstenberg, a potem pojawiła się u takich projektantów jak m.in.: Chanel, Miu Miu, Oscar de la Renta, Dolce & Gabbana, Max Mara, Versace, Fendi, Isabel Marant i Mugler.

Grace Elizabeth współpracę z Victoria’s Secret zaczęła w wieku 19 lat - rok wcześniej przeprowadziła się do Nowego Jorku. Modelka pojawiła się na wybiegu podczas pokazu, a następnie została ambasadorką młodzieżowej linii brandu PINK. Od tamtej pory regularnie występuje na wybiegu, od kilku dni oficjalnie jako Aniołek Victoria’s Secret obok takich modelek jak Taylor Hill, Stella Maxwell i Lily Aldridge! 

Na Instagramie obseruje ją ponad 830 tysięsięcy użytkowników! Modelka chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami i wideo zza kulis swojej pracy, publikuje również prywatne zdjęcia z wakacji oraz ze swoim ukochanym. Wybrankiem 22-latki jest piłkarz pochodzący z Niemiec, Nicolas Krause. On również często wstawia swoją dziewczynę na profil, udowadniając, że jest dumny z jej osiągnięć. Cieszycie się, że Grace Elizabeth została nowym Aniołkiem Victoria’s Secret?