Kto by przypuszczał, że można przestraszyć niepokonaną Matkę Smoków? Emilia Clarke, która wciela się w nieustraszoną Daenerys Targaryen z serialu "Gra o tron", pojawi się w całkowicie odmiennej roli w debiutanckim filmie Erica D. Howella "Voice from the Stone".

Po obejrzeniu oficjalnego zwiastuna możemy stwierdzić, że ten film przestraszy niejednego widza. Brytyjska aktorka wcieli się w rolę pielęgniarki Vereny, która przyjeżdża do ogromnego zamku zlokalizowanego w Toskanii lat 50. XX wieku. Kobieta zostaje zatrudniona do opieki nad młodym chłopcem Jakobem, który od śmierci matki nie wypowiedział ani jednego słowa. 

Po krótkim czasie spędzonym w toskańskiej willi Verena stwierdza, że miejsce jest nawiedzone przez mistyczną postać, której głos wydobywa się ze ściany. Co więcej, ofiarą ducha padł zamknięty w sobie Jakob, który z niewinnego chłopca przemienia się w cichego zabójcę. Zdeterminowana pielęgniarka zrobi wszystko, by zwalczyć moce atakujące młodego Jakoba.

Film na podstawie włoskiej powieści "Le Voce Della Pietra" Silvio Raffo zadebiutuje w wybranych kinach 28 kwietnia. Tego samego dnia dostępny będzie również w wersji cyfrowej. Zobaczcie oficjalny zwiastun "Voice from the Stone" z Emilią Clarke w roli głównej.