Serial „Emily w Paryżu” opowiada o młodej Amerykance, która przeprowadza się do Paryża ze względów zawodowych. Ma wesprzeć tamtejszy oddział agencji, dla której pracuje. Produkcja okazała się hitem. Jednak ma tyle samo fanek i fanów, co przeciwniczek i przeciwników. Wiele osób docenia piękne zdjęcia ze stolicy Francji. Inne natomiast uważają, że historia jest dość płytka, a do tego oderwana od rzeczywistości. Co więcej, po premierze drugiego sezonu „Emily w Paryżu” zarzucono twórczyniom i twórcom powielanie krzywdzących stereotypów dotyczących mieszkanek i mieszkańców różnych państw (nawet ambasador Ukrainy we Francji interweniował w tej sprawie). W styczniu tego roku ogłoszono, że powstaną jeszcze dwa sezony. Znamy już szczegóły związane z pracami na planie, obsadą i fabułą. Oto wszystko, co wiemy o „Emily w Paryżu 3” oraz „Emily w Paryżu 4”

„Emily w Paryżu”: kolejne sezony potwierdzone!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek i fanów „Emily w Paryżu”. Jak się okazało, powstaną jeszcze dwa sezony bijącego rekordy popularności serialu. Informacje te zostały potwierdzone przez Netflix, a także przez gwiazdy produkcji, na czele z Lily Collins oraz Camille Razat. Obudziłam się wcześnie, aby przekazać wam BARDZO ekscytujące wieści… @emilyinparis powraca w sezonie 3… I, uwaga, w sezonie 4!!!!! – napisała odtwórczyni roli głównej na swoim profilu na Instagramie. Poza tym podziękowała swoim fankom i fanom za wsparcie, jak również przyznała, że bardzo ich kocha. 

„Emily w Paryżu”: 3. i 4. sezon. Co wiemy o nowych odcinkach?

„Emily w Paryżu 4” to dość odległy temat. Jeśli natomiast chodzi o trzeci sezon, w mediach pojawiły się pierwsze szczegóły z nim związane. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem rozpoczną się prace na planie. Zdjęcia mają być realizowane nie tylko w Paryżu, ale również w Londynie, co może wskazywać na to, że twórcy i twórczynie serialu rozwiną wątek Alfiego. 

„Emily w Paryżu 3”: William Abadie ujawnił szczegóły nowego sezonu 

William Abadie, czyli Antoine Lambert z „Emily w Paryżu”, udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiedział o pracy nad nowym sezonem. Z rozmowy aktora z reporterem serwisu „Us Weekly, dowiadujemy się, że prawdopodobnie ekipa powróci na plan w czerwcu tego roku. Co ciekawe, gwiazdor wspomniał także o zdjęciach w Londynie. Niemniej jednak zaznaczył, że informacje na ten temat nie zostały jeszcze potwierdzone. 

Jesteśmy w fazie przedprodukcyjnej i myślę, że wrócimy do Paryża na początku czerwca, przewiduję, że wkrótce to nastąpi – ujawnił William Abadie w wywiadzie dla „Us Weekly”. – Poza tym zakładam, że w związku z przyjazdem Alfiego do Londynu, możemy spędzić tam trochę czasu. To jeszcze nie jest oficjalne, więc nie bierzcie moich słów za pewnik. Ale myślę, że możemy tam wylądować na minutkę – dodał. 

„Emily w Paryżu 3”: fabuła. Co się wydarzy?

Uwaga, ten akapit może zawierać spoilery. Drugi sezon „Emily w Paryżu” zakończył się tak zwanym cliffhangerem. Dzięki temu wierzyłyśmy i wierzyliśmy, że powstaną kolejne serie, a twórczynie i twórcy serialu jeszcze nas zaskoczą. Szczegóły związane z fabułą nie zostały jeszcze ujawnione. Jednak mamy nadzieję, że podczas seansu (którego nota bene już teraz nie możemy się doczekać) dowiemy się, czy główna bohaterka przyjmie ofertę pracy od Sylvie, a może wróci do Stanów Zjednoczonych, jak również jak potoczą się jej relację z Gabrielem oraz Alfiem.

„Emily w Paryżu 3”: obsada. Kto zagra w nowym sezonie?

Możemy się spodziewać, że Lily Collins, Ashley Park, Camille Razat, Lucas Bravo oraz Philippine Leroy-Beaulieu, których znamy z poprzednich serii, powrócą w trzecim sezonie „Emily w Paryżu”. Co więcej, podczas odbywającego się w kwietniu tego roku PaleyFest w Los Angeles potwierdzono, że w nowych odcinkach pojawi się także Lucien Laviscount, czyli wspomniany już – serialowy Alfie. Tym samym aktor dołączył do stałej obsady hitowej produkcji. Odetchnęłyśmy i odetchnęliśmy z ulgą. 

„Emily w Paryżu 3”: premiera. Kiedy serial powróci na Netflix?

Na kiedy zaplanowano premierę „Emily w Paryżu 3”? Niestety fanki oraz fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Poprzednie serie trafiały na platformę Netflix zimą. I, według nieoficjalnych informacji, tym razem może być podobnie. Mówi się o tym, że trzeci sezon hitowej produkcji ujrzy światło dzienne pod koniec tego bądź na początku przyszłego roku. 

Zobacz także:

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.