Kilka miesięcy temu, a dokładnie w październiku Louis Vuitton ogłosił, że ma nową, wyjątkową ambasadorkę. Do grona takich muz Nicolasa Ghesquière'a, jak Catherine Deneuve, Michelle Williams, Charlotte Gainsbourg, Jennifer Connelly, Alicia, Vikander, Léa Seydoux czy Selena Gomez dołączyła Emma Stone. Ale dopiero teraz możemy podziwiać pierwsze efekty współpracy laureatki Oscara za film La La Land z francuskim domem mody.

ZOBACZ TAKŻE: Emma Stone ma nowego chłopaka!

To najnowsza odsłona kampanii z The Spirit of Travel, w której 29-letnia aktorka zapozowała w projektach z kolekcji Pre-Fall 2018. Za obiektywem stanął natomiast brytyjski fotograf Craig McDean, a za plan zdjęciowy posłużył krajobraz kalifornijskiej pustyni. Oprócz zdjeć powstał również krótki filmik, także autorstwa McDeana, który możecie zobaczyć poniżej. 

Zanim Emma zadebiutowała w swojej pierwszej kampanii Louis Vuitton miała na koncie już swój pierwszy raz w roli ambasadorki. Odbyło się to podczas zeszłorocznego BFI London Film Festival, podczas którego aktorka promowała film Battle of the Sexes. Na czerwonym dywanie aktorka pojawiła się wówczas w sukni pochodzącej z najnowszej kolekcji na wiosnę-lato 2018. Nie było trudno domyślić się, że na 90. gali rozdania Oscarów także sięgnie po projekt Nicolasa Ghesquière'a, który okazał się jedną z najbardziej udanych stylizacji imprezy. Stone postawiła na jedwabny garnitur i wyglądała obłędnie! 

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Dacre Montgomery, gwiazda najnowszej kampanii Reserved?