Emma Watson jest zaangażowana społecznie, aktorka walczy o prawa kobiet i o równouprawnienie. Wspiera ogólnoświatową akcję Time's Up, która ma na celu szerzenie świadomości na temat molestowania seksualnego i pomoc ofiarom. 27-latka chroni jednak swoje życie prywatne, nie opowiada publicznie o swoich związkach w wywiadach oraz nie dzieli się prywatnymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

Muszę być konsekwentna: nie mogę opowiadać o swoim chłopaku w wywiadach, a potem oczekiwać, że paparazzi nie będą robić nam zdjęć,

powiedziała magazynowi Vanity Fair. Aktorka pod koniec ubiegłego roku zakończyła ponad dwuletni związek ze starszym o 10 lat biznesmenem, Williamem Knightem. Jak donosi tygodnik People, Brytyjka, której popularność przyniosła rola Hermiony w filmach o Harrym Potterze, ma nowego chłopaka! Jej wybrankiem jest Chord Overstreet, znany z serialu Glee. Para bawiła się razem na after party po gali Oscarowej, a pod koniec lutego była widziana na koncercie Nathaniel Rateliff & the Night Sweats w Los Angeles. Jak się domyślacie, żadne z nich nie potwierdziło tych informacji. Pasują do siebie?

Emma Watson przekazała milion funtów na walkę o prawa kobiet >>>