Mimo tego, że Emma Watson niezwykle dba o swoją prywatność, to ostatnio zrobiło się o niej całkiem głośno. Wszystko ze względu na związek aktorki. Okazuje się bowiem, że Emma Watson tworzy szczęśliwą parę ze swoim kolegą z planu Harry’ego Pottera, a także najlepszym przyjacielem – Tomem Feltonem. Teraz wyszła na jaw kolejna ciekawostka, związana z życiem prywatnym aktorki. Gwiazda wyjaśniła, dlaczego (od wielu lat) konsekwencje odmawia swoim fanom, a tym samym: nie godzi się na wspólne zdjęcia - nawet selfie. Musimy przyznać, że powód jest całkiem racjonalny i zrozumiały. 

Emma Watson wyjaśnia, dlaczego nie zgadza się na wspólne zdjęcia z fanami!

Emma Watson konsekwentnie odmawia fanom wspólnych zdjęć – od zawsze. Gwiazda przyznaje, że bardzo ceni sobie swoją prywatność i celowo nie opowiada o życiu prywatnym. Nie chce generować niepotrzebnych plotek. W rozmowie z magazynem Vanity Fair wyznała jednak, dlaczego nie godzi się nawet na wspólne selfie. Okazuje się, że to wszystko ze względów bezpieczeństwa.

„Jeśli ktoś zrobi mi zdjęcie i opublikuje je w sieci, to w ciągu dwóch sekund tworzy informację o tym, gdzie aktualnie się znajduję. Wszyscy widzą, co mam na sobie i z kim przebywam. Nie mogę zdradzać takich informacji – to niebezpieczne.” – powiedziała Emma Watson w rozmowie z „Vanity Fair”

Emma Watson ma jednak świadomość swojej popularności, a także odpowiedzialności jaka się z nią wiąże. Aktorka wie, że jej role – szczególnie Hermiony, którą grała przez kilka lat – nie są jedynie rolami filmowymi, ale w pewnym sensie również społecznymi. Ma ogromny wpływ na społeczeństwo. Właśnie dlatego Emma Watson godzi się na wspólne zdjęcia z małymi dziećmi. Najmłodsi fani Harry’ego Pottera często wierzą, że to Hermiona Granger, a nie brytyjska aktorka.  

Jak poprawnie wymówić imię Hermiony Granger? J.K. Rowling wyjaśniła to w jednej z części „Harry’ego Pottera” >>>