We-Vibe Verge

Wibracyjny pierścień erekcyjny od We-Vibe wykonany z przyjemnego w dotyku medycznego silikonu w stonowanym ciemnoszarym kolorze. Założony na penisa pierścień spowalnia odpływanie z niego krwi, a co za tym idzie przedłuża i wzmacnia erekcję. Po co jeszcze wibracje? Choćby po to, by wibrująca wypustka, kiedy ją skierujemy do wewnątrz, stymulowała od zewnątrz prostatę. Wibracje w pierścieniu można też wykorzystać do stymulowania partnera, a zwłaszcza partnerki – jej pochwy lub łechtaczki. Co więcej: urządzeniem można sterować także za pomocą aplikacji We-Connect zainstalowanej na smartfonie, co pozwala innej osobie na przejęcie kontroli nad odczuciami i rodzajami wibracji. Oczywiście można też bawić się w ten sposób w pojedynkę i konfigurować ulubione schematy wibracji. 

We-Vibe Verge, secretplace.pl, 435 zł

Lelo Loki 

Z myślą o masażu prostaty został stworzony intuicyjny w obsłudze gadżet Lelo. Wodoodporna zabawka z jedwabistego w dotyku silikonu platynowego o idealnym profilu pozwoli – według producenta – na komfortowy i mocny, intensywny masaż. Temu ostatniemu ma sprzyjać 6 trybów stymulacji, które prowadzą na szczyt rozkoszy. Dostępny w czarnym lub błękitnym kolorze.

Lelo Loki, lelo.com, 659 zł

Tenga Flip Orb

Jak zwykle nie zawodzi też Tenga – japońska erotyczna marka znana z zaskakującego i pięknego designu. Z myślą o mężczyznach proponuje kolejne bestsellerowe modele masturbatorów, które wyglądają jak rzeźby czy kosmiczne akcesoria. Do tych ostatnich zalicza się masturbator wielokrotnego użytku Flip Orb. Po pierwsze elastyczny masturbator jest zaprojektowany tak, by wygodnie można go było trzymać w ręce. Po drugie i najważniejsze – wnętrze. Zostało ono zrobione ze specjalnego elastomeru i składa się z twardszych kulek i miększych falistych prążków – wszystko po to, by dostarczyć pełni doznań.

Tenga Flip Orb, secretdelivery.pl, 269 zł

We-Vibe Vector

Stymulator prostaty sterowany niewielkim, zgrabnym pilotem (umożliwia zabawę nie tylko solo, lecz także w parze i to na dużą odległość), który posiada solidną podstawę i osobny silniczek stymulujący krocze. Wodoodporny, przyjemnie gładki silikon, kilka trybów wibracji i intensywności – każdy silniczek ma 10 trybów. 

We-Vibe Vector, secretplace.pl, 611 zł

Geisha Plug

Niewielka, zgrabna zatyczka analna wyposażona w ruchomą kulkę gejszy – każdy ruch ciała wprawia ją w przyjemne drgania. To element zaskoczenia i dodatkowe doznania. Oczywiście to zabawka jak najbardziej uniseks, którą warto mieć w sypialni. 

Geisha Plug, kinkywinky.pl, 99 zł

Njoy Pure Plug

Coś dla fanów klasyki. Elegancki mały korek analny od Njoy idealnie nadaje się na prezent. Został wykonany ze stali – aby zmaksymalizować jego działanie, możemy przed użyciem potrzymać go w lodówce, choć stal sama w sobie jest przyjemnie chłodna i powoli rozgrzewa się pod wpływem temperatury ludzkiego ciała. 

Njoy Pure Plug, lulapink.pl, 299 zł

Zobacz także: 5 gadżetów erotycznych, w które warto zainwestować. Oto bestsellery gwarantujące seksualną satysfakcję