Etam - kolekcja zima 2017

Dopiero co mieliśmy szansę zobaczyć na żywo pokaz Etam na sezon jesień/zima 2017. Z paryskiego wybiegu kolekcja ląduje w sklepach i my, jako pierwsi wiemy, co się w niej znajdzie. Przygotujcie się na koronki, warstwy i faktury. To one rządzić będą zimą w Etam! 

Zobaczcie kolekcję Etam na zimę 2017 >>

 

Zimowa kolekcja bogata jest we wszystko to co kojarzyć się może ze stylem i wysmakowaną zmysłowością. Etam nie pozostała bierna na inspiracje, które rządzą modą bieliźnianą w ostatnich kilku miesiącach. W końcu to marka, która bielizną zajmuje się od ponad 100 lat! Kilkadziesiąt rodzajów koronek, graficznych, geometrycznych, kwiatowych, zdobienia na plecach i dekolcie, szeroki wybór zmysłowych body. Etam zachęca do eksponowania bielizny, a nie ukrywanie jej pod odzieżą. To przecież kwintesencja paryskiego stylu. Zabudowany, koronkowy przód biustonosza, wygląda bardzo stylowo z wydekoltowanym swetrem. Zmysłowe body lub biustonosz z elastycznymi paskami, subtelnie wystającymi spod lekko rozchylonej koszuli, doda stylizacji szykownego pazura. Zima 2017 u Etam to przede wszystkim zmysłowa czerń, która z nas jej nie lubi? Ale również fanki koloru znajdą coś dla siebie. Francuscy projektanci zainspirowani modną czerwienią, rozpracowali jej kolejne odcienie: od delikatnej truskawki, przez soczyste wino, aż po mocny ceglany odcień. W nowej kolekcji znajdziemy też butelkową zieleń i morski niebieski. Etam cały czas stawia na naturalność, więc nie jest niespodzianką, że nowa kolekcja to cały wachlarz odcieni nude

Zimowa kolekcja bielizny Etam ma dodawać pewności siebie, bo pewność siebie dodaje odwagi, a odwaga daje wolność. To właśnie jest wizją francuskiej ikony. Jej misją jest, aby dać kobietom siłę, aby mogły być sobą - wolne duchem i ciałem. Akceptujące siebie takie, jakie są na co dzień. Podobnie jak Francuzki - naturalnie eleganckie, odważne, z charakterystycznym niewymuszonym szykiem, który sprawia, że są seksowne w oczach całego świata.

Kolekcja bielizny Etam na zimę 2017 dostępna jest w salonach stacjonarnych oraz online na www.etam.pl

Zobacz także: