Piękno w Operze

Ten bydynek to pomnik paryskiej kultury. To tu rozgrywa się akcja słynnego „Upiora w Operze”. To tu wisi słynny żyrandol ważący 6 ton, który spadł w tej właśnie powieści. To tu Paryżanie oglądają wybitne spektakle w otoczeniu niezwykłych ornamentów, jońskich kolumn i niezliczonych sztukaterii. Tu wreszcie nad głowami widzów, na suficie, wisi bajkowe malowidło autorstwa Marca Chagalla, przedstawiające znane paryskie budowle wplecione w sceny z oper. I tu właśnie, na dziedzińcu Opery Garnier, marka Etam pokazała swoją niesamowicie zmysłową kolekcję bielizny inspirowaną sztuką tańca.

Ukłon w stronę ciała

To miejsce i ta inspiracja – musiały być widoczne w kreacjach. Cała kolekcja stała się hołdem dla kobiecego ciała, jego wolności i swobody. Kochamy krągłości kobiet. Kochamy każde ciało. Bo każde jest energią i każde nosi wyjątkową kobietę. Zobaczyliśmy wyjątkowe tkaniny, nowe formy, niesamowite innowacje. Wszystko dlatego, że zmierzamy w tę samą stronę co świat - w stronę niezależności, wolności i kobiecości. I każda z nas może ją rozumieć tak, jak chce. A Etam proponuje coś pięknego dla każdej z nas.

Piękność w każdym rozmiarze

Marka Etam nie tylko mówi o akceptacji kobiecości w każdym rozmiarze. Etam ubiera wszystkie kobiety. Gwiazdą pokazu w paryskiej operze była słynna polska modelka plus size – Apolonka czyli Magdalena Zalejska. Jej historia to opowieść o większości z nas, próbujących się w młodości wcisnąć w rozmiar S. Magda Zalejska jako nastolatka wyjechała do Glasgow, gdzie dzięki profilowi na Facebooku odkryła ją branża modowa. Dziewczyna szczerze opowiadała, że aby by zachować „rozmiar zero” głodziła się, niszcząc swój organizm. Wreszcie, po latach, zrozumiała, że krągłości to też piękno. Zrezygnowała z katowania się drakońskimi dietami i została modelką plus size. Dziś jest wzorem akceptacji ciała dla wielu kobiet, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 70 tysięcy osób. I ją właśnie zobaczyliśmy podczas Etam Live Show – piękną, pewną siebie i niezwykle seksowną.

fot, materiały prasowe

Kobiecość na wybiegu

Ten niezwykły pokaz fani marki obejrzeli na stronie etam.com, a na sam paryski spektakl przybyli wyjątkowi goście z całego świata, w tym Agata Sieramska (@agatycze) i Arkadiusz Milik (@arekmilik), Roksana Kwiatkowska (@_roxyxo) i Borys Przybylski (@bedoes2115), Aleksandra Kowal (@szindy), Natalia Nienałtowska (@natalianien), Katarzyna Pytel (@paniekscelencja), Antonina Krzykacz (@antonina_krzykacz), Julia Ziółkowska (@livebetterpl). Wśród modelek zobaczyliśmy na wybiegu gwiazdy z Polski: wspomnianą Magdalenę Zalejską (@apolonka), Alicję Tubilewicz (@alicja), Maddie Kulicką (@maddiekulicka) i Maję Sieroń (@mayasieron).