Drugi sezon „Euforii”, czyli głośnego serialu HBO o nastolatkach, ale niekoniecznie dla nastolatków, to prawdziwy hit. Nowe odcinki okazały się jeszcze bardziej emocjonujące niż przypuszczano. Niemniej jednak całość oceniania jest bardzo pozytywnie. Fabuła, gra aktorka, makijaże, kadry, muzyka – wszystko się zgadza. Jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nic więc dziwnego, że już po premierze drugiego odcinka tej serii fanki oraz fani zaczęli się zastanawiać, czy serial będzie kontynuowany. Sprawdzamy, jakie są szanse.

„Euforia 3”: powstanie! Co wiemy o kontynuacji serialu

„Euforia”: sezon 3. powstanie! Koniec z przypuszczeniami! HBO oraz twórcy i twórczynie serialu właśnie zabrali głos w tej sprawie. A dokładnie opublikowali na oficjalnych kanałach serialu na Instagramie i Twitterze informację, że czeka nas kolejny sezon!

Wcześniej w mediach można było natomiast znaleźć niepotwierdzone informacje, według których decyzja o powstaniu kolejnej serii miała być uzależniona od wyników oglądalności „Euforii 2” (przypomnijmy, że nowe odcinki trafiają na platformę HBO Go co tydzień – w każdy poniedziałek). A jak już wiemy, drugi sezon bije rekordy oglądalności. Do tej pory przyciągnął od momentu premiery na początku stycznia tego roku ponad 13 milionów osób (pierwszy obejrzało 6,6 miliona).

W oświadczeniu na temat sezonu 3. Francesca Orsi z HBO poinformowała, że Sam Levinson, Zendaya oraz cała obsada i ekipa „Euforii 2” wzbili się na wyżyny, bawiąc się z konwencją i formą produkcji, ale jednocześnie zachowując jej serce. Dodała też, że zaszczytem będzie dla całego HBO móc kontynuować współpracę z tą ekipą utalentowanych ludzi i że jest podekscytowana kontynuacją tej przygody.

Warto podkreślić, że każdy kolejny odcinek „Euforii” budzi emocje, jest przedmiotem gorących dyskusji w mediach społecznościowych, zachwytów nad utworami, które się pojawiają w kluczowych scenach, choć nie brakuje też kontrowersji wokół produkcji.

„Euforia 3” - obsada. Kto pojawi się w nowym sezonie? 

Twórcy i twórczynie „Euforii” lubią zaskakiwać. Dlatego wciąż nie wiadomo, jak potoczą się losy bohaterek oraz bohaterów bijącego rekordy popularności serialu. A przynajmniej części z nich. Pewne jest natomiast to, że w trzecim sezonie zobaczymy Dominika Fike’a, czyli odtwórcę roli Elliota. Popularny aktor i wokalista potwierdził to podczas rozmowy z Jimmym Fallonem w jednym z ostatnich odcinków „The Tonight Show”. Zapowiedziano już trzeci sezon serialu, myślisz, że będziemy mogli cię w nim zobaczyć? - spytał gospodarz programu. Absolutnie, tak - odpowiedział aktor. Tym samym rozwiał wszelkie wątpliwości fanek oraz fanów. 

Wszystko wskazuje na to, że w trzecim sezonie „Euforii” zobaczymy również Nikę King oraz Colmana Domingo, czyli serialowych Leslie (mamę Rue) i Alie’ego. Gwiazda udzieliła ostatnio wywiadu „Entertainment Weekly”, w którym zasugerowała, że wspomniane już postacie powrócą w nowych odcinkach. To nie wszystko! Wyznała, że chciałaby, aby pojawiło się między nimi uczucie. Romans Leslie i Alie’ego? Teraz jeszcze bardziej nie możemy doczekać się premiery nowego sezonu „Euforii”. 

Zobacz także:

„Euforia: sezon 3 – kiedy?

„Euforia” to jeden z najgłośniejszych, a zarazem najpopularniejszych seriali HBO ostatnich lat. Dlatego cieszymy się z jego kontynuacji. I wszystko wskazuje na to, że nie jesteśmy osamotnione i osamotnieni w tej kwestii. Wiele widzek oraz widzów już po pierwszym odcinku drugiego sezonu założyło powstanie „Euforii 3” za coś absolutnie pewnego. Potwierdzają to m.in. liczne pytania o konkretną datę premiery nowych odcinków. Niestety na konkrety pewnie jeszcze przyjdzie nam poczekać.

Kolejna – istotna sprawa to dostępność aktorek i aktorów. Pamiętajmy, że (przynajmniej) część obsady „Euforii” ma także inne zobowiązania zawodowe. Więc mogą mieć one również wpływ na datę premiery kolejnego sezonu.