Decyzja o tym, kto pojedzie na Eurowizję 2019 zapadła w połowie lutego tego roku. Specjalnie powołana Komisja Konkursowa postanowiła, że nasz kraj reprezentować będzie żeński zespół Tulia. Część internautów dość sceptycznie przyjęła wybór Komisji – zarzuca wokalistkom między innymi to, że śpiewają bez emocji. Większość ze swoim osądem czekała jednak do momentu, w którym zespół Tulia ogłosi, co zaśpiewa w Tel Awiwie. Na tę wiadomość musieliśmy czekać dość długo, jednak na szczęście wiemy już, jaka piosenka będzie reprezentować nasz kraj podczas konkursu. Czy negatywnie nastawieni internauci zmienią zdanie?

Fryderyki 2019: Dawid Podsiadło wygrał statuetki we wszystkich najważniejszych kategoriach >>>

Eurowizja 2019: Piosenka Pali się (Fire of Love) będzie reprezentować Polskę podczas konkursu!

Zespół Tulia oficjalnie ogłosił, jaką piosenkę zaprezentuje podczas 64. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji. Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak w Tel Awiwie wykonają utwór Pali się. Brzmi znajomo? Dla niektórych na pewno, bowiem singiel ten pochodzi z debiutanckiej płyty grupy Tulia. Na potrzeby konkursu stworzono jednak specjalną – polsko-angielską wersję piosenki, Pali się (Fire of Love) i trochę go podrasowano. W sieci ukazał się też oficjalny klip konkursowego singla, który (przynajmniej jak dotąd) zbiera w większości pozytywne oceny i komentarze.

Posłuchajcie piosenki Pali się (Fire of Love)i zobaczcie oficjalny teledysk w naszej galerii. Czy Polki mają szansę na wygraną w Tel Awiwie? Trzymamy za nie mocno kciuki!

Quebonafide kolejną gwiazdą Orange Warsaw Festival 2019 >>>