Baby boom w show-biznesie trwa w najlepsze. Wśród gwiazd oczekujących na narodziny dziecka jest także Eve. Raperka pochwaliła się na Instagramie sporym ciążowym brzuszkiem. Identyczne zdjęcie dodał także jej mąż Maximillion Cooper. Kiedy na świat przyjdzie pierwsze dziecko pary?

Eve jest w ciąży!

Eve, a właściwie Eve Jihan Jeffers, razem ze swoim mężem, Maximillionem Cooperem, spodziewają się pierwszego dziecka. Raperka podzieliła się wspaniałą wiadomością ze swoimi fanami i fankami za pośrednictwem Instagrama.

Pod fotografią, na której pozuje trzymając się za dość spory ciążowy brzuszek napisała – „Możecie w to uwierzyć? Maximillion Cooper w końcu możemy powiedzieć wszystkim!!!!! <3 Wszyscy wiecie, jak długo czekaliśmy na to błogosławieństwo!!! Poznamy naszego małego człowieka w lutym 2022 roku.”

Ogromnej radości nie krył także mąż raperki, który na swoim Instagramie zamieścił identyczne zdjęcie.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podzielić się tą wiadomością... Spodziewamy się małego człowieka!” – napisał Maximillion Cooper.

Eve, Maximillion Cooper i ich duża rodzina

Eve poślubiła brytyjskiego przedsiębiorcę, Maximilliona Coopera, w czerwcu 2014 roku. Ceremonię poprzedził czteroletni związek pary. Wstępując w związek z Maximillionem, Eve stała się macochą dla czwórki jego dzieci nastoletnich dzieci z poprzedniego małżeństwa – Lotus (19), Jagger (17), Casha (15) i Mini (13). Trzy dziewczynki i chłopiec początkowo wydawały się dla Eve przeszkodą dla ich związku, ale życie pokazało, że była w błędzie i z czasem wszystko się ułożyło. O wszystkim opowiedziała w grudniowym wywiadzie dla magazynu „People”. Zdradziła nie tylko jak doszło do tego, że udało jej się nawiązać dobre relacje z dziećmi, ale również dlaczego zyskanie tak dużej rodziny sprawiło, że poczuła się szczęśliwa.

„To już 10 i pół roku, kiedy jestem w ich życiu, a oni są w moim. Uziemili mnie. Na początku, kiedy pierwszy raz spotkałam mojego męża, ówczesnego chłopaka, miałam takie myśli: >>To nigdy nie będzie trwałe, bo masz czworo dzieci! Jak to się ma udać?<<” – wspominała Eve.

Jej wątpliwości jednak szybko zaczęły znikać.

„Potem poznałam dzieci i szczerze mówiąc, to moje myśli poszły w kierunku: >>Wow, te dzieciaki są niesamowite!<<, ale powiem, że zajęło to lata. Nie będę kłamać. Zajęło to dwa lub trzy lata, żeby się dotrzeć, wypracować dobre relacje z dziećmi. Muszę jednak powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwa. Czuję się bardzo, bardzo szczęśliwa, że je mam. Nazywam je moimi bonusowymi dziećmi.”

Eve wyznała też, że jej nastoletnie pasierbice są podekscytowane tym, że mają teraz w rodzinie sławną raperkę.

„Jestem szczęśliwa, bo są ze mnie bardzo dumni. To naprawdę słodkie” – wyznała Eve i zażartowała – „Mam jednak nadzieję, że nie będą się zagłębiać bardzo w przeszłość, aby słuchać pewnych rzeczy. To jest moja nadzieje…. O Boże, cały pierwszy album! Wiesz co, jest w porządku, ale zdecydowanie jest o wiele bardziej odjechany, wulgarny i prawdopodobnie wypełniony przekleństwami, niż ja jestem teraz. Ale wszystko jest dobrze, bo rozmawiamy o tym.”

W szóstą rocznicę ślubu Eve podsumowywała lata, które przeżyli razem i powiedziała, że wspólny czas, który spędzili ze sobą podczas lockdownu, tylko umocnił ich związek. Od początku ich małżeństwo skupiało się wokół dużej rodziny. Głównym punktem związku Eve i Maximilliona Coopera są wychowywane przez nich dzieci z jego pierwszego małżeństwa. Za kilka miesięcy do czwórki nastolatków dołączy niemowlę, tym razem pierwsze wspólne dziecko pary.

Zobacz także:

A na koniec przypominamy jeden z hitów Eve.