Ewa Chodakowska wystąpiła w programie W roli głównej – odcinek wyemitowano wczoraj. Trenerka otworzyła się przed Magdą Mołek, czyli prowadzącą program i szczerze opowiedziała o najgorszym momencie w swoim życiu. Ewę Chodakowską łączy niezwykła więź z jej siostrzenicą – Vanessą Florczak. Najgorzej czuła się, gdy nastolatka trafiła do szpitala i musiała przejść dwie operacje głowy. Ewa Chodakowska nie potrafiła opanować łez. Jednak nie był to koniec rozmowy z Magdą Mołek. Dziennikarka również zdobyła się na szczere wyznanie. Przyznała, że będąc mamą, ciężko jej wygospodarować czas na trening. Następnie zapytała, czy Ewa Chodakowska chciałaby powiększyć rodzinę.

Ewa Chodakowska zdradziła, kiedy zostanie mamą!

Ewa Chodakowska przyznała, że nawet kobiety, które urodziły kilkoro dzieci, dają radę wszystko ogarnąć i znajdują czas na trening. Magda Mołek zapytała, czy celebrytka wyobraża sobie, że podczas treningu towarzyszą jej dzieci, np. bawią się na macie do ćwiczeń. Ewa Chodakowska przyznała, że na razie nie. Jednak zarówno ona, jak i jej mąż – Lefteris Kavoukis są przygotowani na powiększenie rodziny. Chcieliby zostać rodzicami za około dwa lata.

Cameron Diaz została mamą po raz pierwszy! Znamy płeć i imię dziecka >>>

Ewa Chodakowska obchodziła niedawno 38. urodziny. To znaczy, że chciałaby urodzić pierwsze dziecko w wieku 40 lat. Coraz więcej kobiet decyduje się na późniejsze macierzyństwo – kiedy ich życie zawodowe jest już poukładane.