Ewa Farna, choć chętnie udzielająca się w mediach, rzadko dzieli się w nich swoim życiem prywatnym. Dlatego pewnie nie każdy wie, że od 4 lat wokalistka spotyka się z Martinem Chobotem, gitarzystą ze swojego zespołu, z którym pracuje z kolei już 9 lat. Dzisiaj jednak na jej Instagramie pojawiła się informacja, którą pochodząca z Zaolzia artystka z przyjemnością postanowiła podzielić się ze swoimi fanami. Kilka dni temu Ewa i Martin wzięli ślub i skutecznie udało im się to utrzymać w tajemnicy. 

Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie się cieszę, że mogę Was o tym poinformować "osobiście", własnymi słowami. Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie showbussinesu, albo mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy... Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole. I tyle. Kochajcie się! Co tu więcej mówić, kto będzie, to więcej pogadamy na Zlocie 30stego - napisała na swoim profilu Ewa.

Fani Ewy nie kryją zachwytu tą radosną nowiną. Pod zdjęciem państwa młodych pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy oraz gratulacji, do których my się oczywiście przyłączamy!