W ostatnim miesiącu dowiedzieliśmy się, że Cara Delevingne i St. Vincent (Annie Clark) planują kupić razem dom w Stanach Zjednoczonych. Aby dopełnić ich domowe życie, dziewczyny postanowiły przygarnąć także psa. Co więcej, para była widziana w bardzo podobnych, pasujących do siebie, kreacjach na kilku ważnych okazjach - miłość kwitnie w najlepsze. 

Na temat związku Cary i Annie dużo dowiadujemy się z ich oficjalnych profili na Instagramie. Ostatnio Annie dodała zdjęcie, na którym widniał napis "Marry me Annie Clark" - domyślamy się, że taką właśnie propozycję dostała od Cary.

Jakby dowodów na przyszły ślub pary było mało, Cara, która jest aktualnie w trakcie promowania nowego filmu "Suicide Squad", dodała intrygujące zdjęcie na swoim Instagramie. Widać na nim, że modelka nosi na lewej dłoni pierścionek, który wydaje się być zaręczynowym pierścionkiem od Annie.  Czy to tylko chwyt marketingowy mający na celu wypromowanie najnowszego filmu z udziałem Cary, a może przełomowa decyzja w związku Cary i Annie?