Nie ma nic bardziej glamour niż marki tworzone przez dziewczyny dla dziewczyn! W szczególności, jeżeli na metkach swoich produktów mają napis Made in Poland. Choć kobiece biznesy to coś, czemu dopingujemy i co wspieramy, z SSG Girls łączy nas coś jeszcze. To nowa streetowa marka odzieżowa, która promuje #girlpower w wesołym i naturalnym wydaniu, i która skierowana jest do wszystkich dziewczyn znających swoją wartość, pewnych siebie i ceniących sobie wygodę. Dokładnie takich, jak Wy, nasze czytelniczki.

Kultowe sneakersy Tommy'ego Hilfigera z lat 90. wracają! Będą hitem? >>>

Ale jest jeszcze coś. Ambicją nowego brandu jest tworzenie dobrych gatunkowo basiców (ich nigdy w szafie za wiele!), w dobrych cenach, a ogólnie – mody odpowiedzialnej. Przy produkcji ubrań SSG Girls (która w całości odbywa się w Polsce) wykorzystywane są tkaniny przyjazne środowisku, takie jak chociażby bambus. Opakowania nadają się do recyklingu, ograniczone jest użycie folii i plastiku.

Za stworzeniem brandu stoi Zosia Krasuska-Kopyt, kobieta orkiestra. Jest wziętą makijażystką i jednocześnie właścicielką firmy Drivemebikini, której kostiumy kąpielowe nosi m.in. Anja Rubik. Wcześniej była dyrektor kreatywną Prosto. SSG Girls to jednak zupełnie coś innego i nowego w jej portfolio.

To kolorowy, lekki i prosty design, dzięki czemu ma szansę trafić do sporego grona dziewczyn, które cenią sobie polskie marki, jakość i komfort noszenia. W pierwszej kolekcji znajdziemy m.in. bluzy, spodnie dresowe, t-shirty, stroje kąpielowe oraz sukienki. Rozmiarówka plasuje się w przedziale XS do L, a ceny rozpoczynają się od 99 złotych. Ale spokojnie – z okazji premiery marki przygotowałyśmy dla Was super niespodziankę. Na hasło Glamour_Girls możecie zrobić zakupy z 20% zniżką w sklepie http://ssggirls.smokestoryshop.pl!

Udanych łowów!

Zobacz także: Lista zakupów, czyli co warto kupić wiosną 2018? >>>