Wśród seriali Netflix ogromną popularnością cieszą się te, w których głównymi bohaterami są nastolatki. Stranger Things, 13 powodów, a także pierwszy niemiecki oryginalny serial Dark to najlepsze przykłady. Nic dziwnego, że Netflix pokusił się o kolejną produkcję, której trzonem będzie historia dwójki młodych bohaterów. Mowa o obrazie The Innocents. Jego twórcami, scenarzystami oraz producentami wykonawczymi są Hania Elkington oraz Simon Duric, a w rolach głównych zobaczymy Sorcha Groundsell i Percelle Ascott. Te nazwiska, póki co, pewnie za wiele Wam nie mówią, ale jesteśmy przekonani, że to tylko kwestia czasu.

ZOBACZ TAKŻE: „Riverdale”: różnice między serialem a komiksem „Archie”, na podstawie którego powstał scenariusz

The Innocents - nowy serial Netflix. O czym będzie? 

Ich bohaterowie - zakochani w sobie Harry (Parcelle) oraz June (Sorcha) uciekając przed opresyjnymi rodzicami, trafiają do niezrozumiałego świata, ponieważ okazuje się, że June posiada tajemnicze zdolności, a mianowicie jest zmiennokształtna. Kiedy nieszczęśliwi kochankowie próbują zapanować nad tą nową niezwykłą mocą, spotykają tajemniczego profesora, który wyjawia, że June nie jest jedyną na świecie z taką przypadłością W roli profesora zobaczymy już znacznie bardziej rozpoznawalnego Guy'a Pearce'a. Jego bohater obiecuje dziewczynie, że ją uleczy i zaprowadzi do matki, która porzuciła ją przed trzema laty. To jednak szybko okazuje się trudniejsze niż się wydawało, a miłość Harry’ego i June zostaje wystawiona na próbę. 

Premiera serialu The Innocents zaplanowana jest na 24 września. Jakiś czas temu światło dzienne ujrzał pierwszy zwiastun, a drugi premierowo możecie zobaczyć u nas