Tej wiosny, sieć popularnych w Polsce centrów outletowych FACTORY zaskoczy Was nowym modowym projektem. FACTORY FASHION CAPSULE wyrusza w trasę z początkiem maja. W każdy weekend wraz  z porcją wiedzy i inspiracji docierać będzie do kolejnych miast na mapie Polski.

Modowa podróż rozpocznie się w Warszawie, w dniach 7-8 maja. W kolejne weekendy FACTORY FASHION CAPSULE dotrze do Wrocławia (13-15 maja), Krakowa (20-22 maja) i Poznania (27-29 maja). 

Odwiedzając FACTORY FASHION CAPSULE poznacie krok po kroku zasady tworzenia własnej kapsułkowej szafy. Pomogą Wam w tym wyselekcjonowane przez znanych stylistów (wśród nich stylistka Magda Jagnicka) kolekcje pochodzące ze sklepów centrów outletowych sieci FACTORY. Strefa FACTORY FASHION CAPSULE otwarta będzie dla wszystkich zainteresowanych, a na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji! Jedną z nich są dodatkowe zniżki do wykorzystania w sklepach centrów FACTORY, które przydadzą się Wam do skompletowania swojej własnej kapsułkowej garderoby.  Dzięki temu w FACTORY kupicie jeszcze więcej za mniej!

Szczegóły dotyczące FACTORY FASHION CAPSULE znajdziecie na stronie www.factory.pl oraz na Instagramie i Facebooku FACTORY. Szukajcie nas też w social mediach @GLAMOURPOLAND i na stronie GLAMOUR.PL.