Płyta Soma 0,5 mg już oficjalnie trafiła do sprzedaży, a my poznałyśmy nareszcie wszystkie utwory powstałe w ramach projektu Taconafide. Mimo tego, że premiera krążka już za nami, to o Taco Hemingwayu i Quebonafide, którzy stoją za całym tym zamieszaniem, wciąż jest głośno – raperzy za kilka zaraz ruszają we wspólną trasę koncertową. Podczas Ekodiesel Tour odwiedzą kilka największych polskich miast. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Mimo tego, że aktualnie Taco i Quebo należą do tych najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, to wciąż niewiele o nich wiadomo. Raperzy szanują swoją prywatność, niechętnie udzielają wywiadów, Filip nie należy do najaktywniejszych w sieci, natomiast Kuba ma za sobą przerwę od social mediów, przez co ciężko jest się dowiedzieć o nich czegoś spoza sfery zawodowej.

Wiemy, że przynajmniej część z was należy do grona fanów obu raperów i że chcielibyście wiedzieć o nich jak najwięcej, dlatego przygotowałyśmy listę kilku ciekawostek dotyczących Taco Hemingwaya i Quebonafide.

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcia legitymacyjne Taco i Quebo to najlepsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie! >>>

Taco Hemingway

1. Taco Hemingway tak naprawdę nazywa się Filip Szcześniak.

2. Pseudonim stworzył na potrzeby jednej z gier wideo z cyklu FIFA i nie zmienił go, kiedy zajął się muzyką.

3. Filip urodził się w Kairze. Właśnie tam pracował jego tata w firmie eksportowo-importowej. Następnie, razem z rodzicami, przeprowadził się do Chin, gdzie chodził do przedszkola.

Zobacz także:

4. Taco uczęszczał do liceum dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika w Warszawie.

5. Studiował kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim, a później również antropologię w Londynie.

6. Filip jest autorem virala z Hitlerem szukającego imprezy elektro w Warszawie, który zyskał ponad 2,6 miliona wyświetleń na YouTube.

7. Taco jakiś czas temu został sparodiowany przez Jakuba Gierszała we Wspomnieniach, czyli parodii teledysku do Nostalgii

Quebonafide

1. Quebonafide tak naprawdę nazywa się Kuba Grabowski.

2. Quebo interesował się kiedyś łaciną – stąd jego pseudonim, który jest połączeniem imienia rapera Kuba – Quebo oraz wyrażenia bona fide, co znaczy w dobrej wierze.

3. Kuba pochodzi z Ciechanowa.

4. Quebo jest fanem serialu Simpsonowie, wizerunek bohaterów kreskówki ma nawet wytatuowanych na swojej klatce piersiowej.

5. Studiował socjologię oraz filozofię na Uniwersytecie Warszawskim – nie jest jednak zadowolony z wyboru tego drugiego kierunku.

6. Kuba marzył kiedyś o karierze komentatora sportowego. Zadebiutował nawet na antenie kanału Canal+ Sport.

7. Quebonafide boi się latać samolotem, mimo tego, że uwielbia podróżować!