Blanka Lipińska przebywa obecnie na urlopie w Grecji. Na słoneczną Kretę wybrała się razem ze swoim bratem Jakubem i jego żoną Ewą. Znana z dużej aktywności w social mediach autorka „365 dni” postanowiła wykorzystać wolną chwilę i zorganizować na swoim instagramowym profilu sesję Q & A. Jedno z pytań, na które celebrytka postanowiła odpowiedzieć publicznie, dotyczyło Kuby Wojewódzkiego.

Blanka Lipińska szczerze o Kubie Wojewódzkim

Nie jest tajemnicą, że zaledwie parę tygodni temu kontrowersyjny showman szydził z twórczyni erotyków w swoim talk show. Kąśliwe uwagi pod adresem byłej partnerki Barona padły w odcinku, którego gościnią była Karolina Korwin Piotrowska. Co ciekawe, 36-latka sama krótko potem zasiadła na kanapie Kubie Wojewódzkiego i wyglądało na to, że raczej nie chowała urazy do prowadzącego. Jedna z osób śledzących poczynania Blanki Lipińskiej postanowiła dowiedzieć się więc, za co właściwie lubi ona gwiazdora TVN.

Za to, że nie jest przewidywalny, ma poczucie humoru i ładnie się zawstydza - odpowiedziała.

Tak miłe słowa autorki książek o miłosno-kryminalnych perypetiach Laury i Massimo na temat dziennikarza zaskoczyły wiele osób.

Bardzo ciebie lubię i szanuję. Obejrzałam na Playerze ciebie u Kuby Wojewódzkiego, a teraz oglądałam odcinek z Karoliną Korwin Piotrowską i on o tobie jakoś specjalnie fajnie się nie wypowiada. Normalnie smutno mi się zrobiło, że ty się super o nim publicznie wypowiadasz, a on co - czytamy w jednej z udostępnionych przez Blankę na InstaStory wiadomości od fanów.

Blanka Lipińska zdradza swoją postawę wobec osób, które jej nie szanują

Szybko okazało się, że osób, które dziwią się tak przyjaznej postawie Blanki wobec Kuby jest znacznie więcej. Sama zainteresowana postanowiła więc ponownie zabrać głos w tej sprawie, przy okazji subtelnie wbijając szpilę Korwin Piotrowskiej. Wyjaśniła bowiem, że nie skomentuje uszczypliwości „króla TVN” na swój temat, ponieważ... celowo nie oglądała wspomnianego odcinka programu. 

Bardzo dużo z was pisze do mnie w tej sprawie. Musicie wiedzieć, że niestety nie wiem, o czym mowa, bo Kubę oglądam tylko wtedy, gdy gość mnie interesuje. No tu, wybaczcie, gość nie interesuje mnie zupełnie. Więc nie mam jak ustosunkować się do ich wypowiedzi na mój temat, ale skoro dwójka dorosłych, sporo starszych ode mnie osób, czuje potrzebę rozmowy o mnie w trakcie programu, który ma promować tego, kto w nim aktualnie występuje, to cóż, może akurat nic ciekawego, ani zabawnego do powiedzenia nie mieli - odpowiedziała autorka bestsellerów.

Zobacz także:

Przy okazji Blanka Lipińska postanowiła podzielić się z followersami swoją osobistą refleksją na temat stosunku do ludzi, którzy nie darzą jej sympatią.

Pamiętajcie, że zasada oko za oko jest bardzo destrukcyjna energetycznie. Czemu ja mam nie być miła, jeśli kogoś szanuję i poważam, tylko dlatego, że ona ma odmienne uczucia w stosunku do mnie? To ja wybieram jak się czuję i jak widzę świat, i lepiej mi zdecydowanie z tym, że inni ludzie i ich opinie nie mają na to wpływu - podsumowała.

Zaskoczeni?

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.