Kosmetyki Fenty Beauty dostępne będą w Polsce 

To była jedna z najbardziej oczekiwanych kosmetycznych premier! Mimo, że dotychczas były u nas niedostępne, z kolekcji Fenty Beauty, czyli kosmetyków stworzonych przez Rihannę próbowałyśmy dosłownie wszystkiego, a przyjaciółkom wyjeżdżającym za granicę zostawiałyśmy długie listy wymarzonych rozświetlaczy do przywiezienia. Już od 7 września będziemy mogły robić zakupy same stacjonarnie (i online), bo zgodnie z informacją od samego źródła, czyli Sephory, marka FB wchodzi do szerokiej dystrybucji we wszystkich perfumeriach. Ale od początku.

ZOBACZ TAKŻE: Rihanna pokazała rozstępy na Instagramie. Reakcja fanów? Bezcenna! >>>

Fenty Beauty - kosmetyczna marka Rihanny

Fenty Beauty nie wzięło się z powietrza. Zanim Rihanna powołała do życia własną markę romansowała z Mac Cosmetics w ramach projektu Viva Glam w 2013 i 2014 roku. Powstały wtedy 2 produkty - szminka i błyszczyk w odcieniu kultowej czerwieni mające dodać pewności siebie i niesamowitej energii charakterystycznych dla ambasadorki linii. Ale z czasem gwiazda nabrała ochoty na więcej i choć wielu przyglądało się Fenty Beauty z przymrużeniem oka, okazało się, że pierwsza fala sympatii do dziecka Rihanny przerodziła się z dłuższe przywiązanie, żeby nie powiedzieć fanatyczną wierność. Od pierwszych chwil marka cieszy się szaloną popularnością nie tylko wśród makijażowych vlogerów czy samych makijażystów, ale ma też rzesze fanek wśród kobiet sięgających po makijaż na całym świecie.

Fenty Beauty do kupienia w Polsce w perfumeriach Sephora

Chcę, żeby kobiety czuły się piękne. Zasługujemy na to - mówiła Riri na premierze kosmetyków własnej marki i ta myśl niezmiennie jest dla niej drogowskazem przy projektowaniu kolejnych kolekcji. Plus misja, by dać kobietom do dyspozycji możliwie jak najszerszą paletę odcieni dedykowanych zwłaszcza tym cerom, o których mówi się, że maja największą trudność w dobraniu odpowiedniego koloru. Dotychczas kultowe już kosmetyki Rihanny, które obroniły się jakością i dowiodły, że warte są swojej ceny, dostępne były na stronie marki i sephora.com, ale Fenty Beauty poszerza strefę wpływów - od września kosmetyki z logo FB będzie można kupić nie tylko u nas, ale w sumie w aż 17 krajach! 

Fenty Beauty - co warto kupić

Jedno jest pewne - do tych zakupów warto dobrze się przygotować, bo gwarantujemy, że nie poprzestaniecie na jednym produkcie. Numer jeden jeśli jeszcze nie testowałyście Fenty Beauty to na pewno podkład, dlatego pierwsze kroki warto skierować w stronę właśnie tego stoiska. Pro Filt’r Soft Matte Longwear Foundation o właściwościach matujących i zmniejszających widoczność porów dostępny jest aż w 40 odcieniach i kosztuje 145 zł. Co do rozświetlaczy, warto sięgnąć po klasyka, czyli rozświetlające duo Killawatt Freestyle Highlighter, który jako swoje odkrycie zachwalała nam sama Zuza Bijoch, czy po innego jej ulubieńca - Match Stix Shimmer Skinstick w sztyfcie, króry nie ma sobie równych jeśli chodzi o konturowanie. To tak tylko na dobry początek. Co kupicie w pierwszej kolejności, jak tylko Fenty Beauty by Rihanna będzie dostępne w Polsce?

ZOBACZ TAKŻE: Kosmetyki na punkcie których oszalał Internet w 2017 roku >>>