Część kolekcji zaprezentowanej podczas paryskiego tygodnia mody pod koniec września właśnie trafiła do sprzedaży.  Wystarczyło kilkanaście godzin, aby pierwsze modele butów z najnowszej kolekcji Fenty x Puma wyprzedały się na pniu. Radzimy zatem się pośpieszyć z decyzją kupna, bo coś czujemy, że za kilka dni przy informacji z ceną widnieć będą adnotacje "MODEL WYPRZEDANY".

Fenty x Puma to druga kolekcja z Rihanną za sterami dyrektor kreatywnej. Pierwsza okazała się sukcesem sprzedażowym jak i wizerunkowym, więc gigant odzieży sportowej postanowił kontynuować współpracę z artystką. Cała kolekcja utrzymana jest w jasnych kolorach, zaczynając od wyrazistego różu, lawendy, bieli, pistacjowej zieleni, a kończąc na kolorze kawy z mlekiem. Jest to styl inspirowany osiemnastowieczną kobietą (nie powstydziłaby się go nawet Maria Antonina), połączony z wyraźnym, seksownym, streeatwearowym lookiem.

Na pierwszy rzut do sprzedaży trafiły buty z kolekcji wiosna-lato 2017, a dokładnie cztery modele: klapki z kokardą, sportowe trampki z kokardą, buty na platformie i sportowe szpilki - całość w kolorze różowym bądź oliwkowym i co ciekawe większość modeli ma swój męski odpowiednik niczym nie różniący się od tego damskiego.