Jak co roku, taki i podczas FEST Festivalu 2022 na uczestników i uczestniczki czekać będą liczne atrakcje. Między innymi warsztaty, klimatyczne strefy chillout, występy artystyczne, akcje społeczne i spotkania. Oprócz tego, FEST Festival w Parku Śląskim w Chorzowie będzie po prostu świetnym miejscem na spędzenie czasu w gronie przyjaciół!

Interaktywna strefa Samsunga

Jeśli będzie chcieli i chciały przenieść się do innej rzeczywistości, to w strefie Samsung będzie mogli i mogły tego dokonać. Zdjęcie w chmurach? Proszę bardzo. Podniebny pokój? Również się tam znajdzie. Będziecie mogli i mogły łamać prawa fizyki i naładować baterię na dalszą część festiwalu. W dodatku możecie wygrać telefony!

Strefa Market

Twórcy, artyści, niekomercyjne brandy. Właśnie oni będą się tam wystawić. Jeśli chcielibyście i chciałybyście kupić coś wyjątkowego i unikatowego, a przy okazji wesprzeć polskie biznesy, kierujcie się tam.

Tatuaże, nowa fryzura i wlewy witaminowe – serio!

Na FEST Festivalu możecie wejść jako wy, a wyjść jako kompletnie nowe osoby. Nowy tatuaż czy fryzura? Nie musicie wybierać. Na miejscu znajdziecie tatuatorki i tatuatorów czy barbera. Dla miłośników błysku – strefa brokatu! Chcecie się zrelaksować? Nic prostszego! Na miejscu opcja masażu. A jeśli potrzebujecie regeneracji po intensywnej nocy, to możecie pójść na wlew witaminowy, który uzupełni wasze moce i przygotuje was na kolejne dni i noce zabawy.

Strefa gamingu

Miłośnicy i miłośniczki gier również znajdą coś dla siebie. Strefa gier pełna będzie automatów, ekranów i stołów. Nie będziecie się nudzić.

Pole namiotowe

Jak na prawdziwy festiwal przystało do dyspozycji uczestników i uczestniczek będzie też pole namiotowe. Także jeśli nie macie jeszcze noclegu, bądź po prostu bardziej odpowiada wam klimat biwaku, to wpadajcie na pole namiotowe. Ono również zapewni wam wiele atrakcji. W tym roku znajduje się w malowniczej części parku przy ZOO! Wstęp na pole namiotowe wiąże się z dodatkowymi udogodnieniami. A są to: kontenery sanitarne premium, bezpłatne prysznice, miejsce do ładowania urządzeń elektrycznych, śniadaniownia, sklep, strefa wellness z baniami i saunami, strefa beauty, strefa chillout i depozyt oraz darmowa woda pitna. Wow!

Strefa gastro

Wiadomo, że festiwalowe jedzenie zawsze smakuje lepiej, bo zabawa na koncertach zaostrza apetyt. Wtedy jedyne, czego pragniemy, to właśnie jedzenia. Podczas tegorocznej edycji FEST Festivalu nie będzie można narzekać na brak różnorodności. Na terenie festiwalu czekać na was będzie aż 46 food trucków! Rozkoszować się będziecie mogli burgerami z Kawał Byka, frytkami z Fries Factory czy tajskim jedzeniem z Pad Thai food truck. Co jeszcze? Znajdziecie również menu takich knajp jak Arizona, Pan Pita, Hurry Curry, Fabryka Churros, Tornado Cafe, American Grilled Cheese i wiele wiele więcej. Musicie spróbować!

Zobacz także:

FEST WAKE

Myślicie, że to już koniec atrakcji? O nie! Spróbujecie także wodnych zabaw w strefie FEST WAKE, gdzie każda chętna osoba uczestnicząca w festiwalu może sprawdzić się w wakeboardingu pod okiem instruktorów, którzy pomogą stawiać pierwsze kroki na wodzie. Organizatorzy zapewniają niezbędny sprzęt (deska z wiązaniami, kapok, kask). Do tego co 2 godzinny będą odbywały się pokazy, na których będzie można zobaczyć najlepszych polskich riderów, którzy pokażą nam prawdziwy wakeboarding. 

Fest Festival to coś więcej niż muzyka. W tym roku festiwal ma nam naprawdę dużo do zaoferowania. Świetna zabawa gwarantowana. Szykują się naprawdę intensywne dni od 10 do 14 sierpnia. Bilety jeszcze dostępne, ale spieszcie się, nie ma na co czekać. Do zobaczenia!