Marka FILA uwielbia styl lat 90. Już same fasony butów proponowane przez markę, bez wątpienia nawiązują do tamtych wspaniałych czasów. A teraz jeszcze pojawią się na nich wizerunki bohaterów, które zawsze będą nam się kojarzyć z dzieciństwem, czyli Pokémonów!

W kolekcji Pokémon x FILA Court Deluxe Low-Top zobaczymy najpopularniejszych potworów z gier Nintendo. Oficjalnie, wszystkich Pokemonów jest około 800, więc niestety ciężko byłoby, żeby wszystkie znalazły się na produktach zaprojektowanych przez FILA. Jak dotąd, wiemy, że na buty trafią grafiki nawiązujące do postaci Pikachu, Charmandera, Squirtle’a i Bulbasaura, czyli chyba tych najsłynniejszych. 

ZOBACZ TAKŻE: Gigi Hadid w bluzie polskiej marki. Kupicie ją za 229 zł!

A jak dokładnie będą wyglądać buty z tej unikatowej kolekcji? Model, o który chodzi, jest dość klasyczny i na pewno mieliście okazje nosić takie lub bardzo podobne sneakersy w czasach szkolnych. Są to proste białe kicksy zapinane na rzepy. To, co je wyróżnia, to pokeball na języku oraz "pokémonowe" wstawki na pięcie. Wydaje nam się, że kultowe nie staną się wyłącznie buty, ale i samo pudełko z kolekcji Pokémon x FILA Court Deluxe Low-Top, które swoim wyglądem przypomina pokeball i ma nadrukowane logotypy zarówno Pokemonów, jak i marki. 

ZOBACZ TAKŻE: 3 metrowy jednorożec to wszystko, czego potrzebujesz na wakacyjną imprezę

Jeżeli jesteście fanami Pokémonów, oryginalnych sneakersów, tego i tego, albo po prostu spodobała wam się kolekcja Pokémon x FILA Court Deluxe Low-Top to musicie udać się do Korei Południowej, bo to właśnie tam zostały wydane buty.