Blanka Lipińska wielokrotnie wspominała o tym, że nie odpowiada za dystrybucję 365 dni. Jak zapewniała autorka bestsellerowych erotyków, film będzie można obejrzeć online. Jednak to nie ona decyduje o tym, kiedy i na jakich platformach VOD pojawi się produkcja. Mamy dobrą wiadomość dla fanów Blanki Lipińskiej, którzy nie zdążyli obejrzeć filmu 365 dni w kinach. Możecie szykować się do seansu! Obraz trafi na platformę Netlifx. I to szybciej niż mogłoby się wydawać.

Film 365 dni będzie dostępny na Netflix! Kiedy ekranizacja bestsellera Blank Lipińskiej pojawi się na platformie?

Na oficjalnym profilu Netflix Polska na Instagramie opublikowano grafikę z okazji nadchodzącego Prima Aprilis. Wskaż, które z poniższych zdań wypowiedzianych 1 kwietnia będzie żartem, a które prawdą – czytamy. Obserwatorzy mają dwie opcje do wyboru. Pierwsza brzmi: Ej hehe, a wiesz, że na Netflix weszło 365 dni. Natomiast druga dotyczy zmiany koloru platformy na żółty. Zapewne domyślacie się, które zdanie jest prawdziwe. Tak, to się dzieje naprawdę. Od jutra subskrybenci Netfliksa w Polsce będą mogli obejrzeć film 365 dni. Warto dodać, że (przynajmniej na razie) to jedyna platforma, na której film będzie dostępny legalnie. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Test przed jutrem.

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl) Mar 31, 2020 o 3:00 PDT

Dzisiejsze informacje potwierdziła sama Blanka Lipińska. Autorka serii 365 dni udostępniła zabawną grafikę Netflix na swoim Instagram Stories. To kolejny sukces rodzimej pisarki.

 

Magdalena Lamparska szczerze o filmie „365 dni”. Jak odnalazła się w roli Olgi? >>>