Dziś najpopularniejsze stacje telewizyjne żyją tylko jednym – organizowanymi przez siebie imprezami sylwestrowymi w największych polskich miastach. TVN zaprasza od 19:45 na transmisję z Warszawy, Polsat nadaje od 20:00 z Chorzowa, a TVP2 od 19:55 rozpoczyna zabawę w Zakopanem. Jeżeli jednak nie jesteście fanami masowych imprez i (niestety) polskiej muzyki marnej jakości (chociaż występ Beaty Kozidrak z chęcią byśmy zobaczyły!), wcale nie musicie spędzić tego wieczoru wyłącznie z Netflixem. A wiemy, że większość jego największych hitów macie już za sobą.


Sylwester w domu - co obejrzeć w telewizji?

By umilić wam odliczanie do 2019 roku, w ostatni dzień grudnia w telewizji poleci sporo filmów, dla których same z chęcią zostałybyśmy w domu. Przede wszystkim po raz setny będziecie mogli obejrzeć Dziennik Bridget Jones. O 22:00 kultowa produkcja będzie emitowana na TVN7, a tuż po jej zakończeniu od razu poleci druga część! O 23:50 zobaczycie Bridget Jones – w pogoni za rozumem. Także w TVN7. Zanim jednak urocza blondynka pojawi się na ekranie, na tym samym kanale o 20:00 zaplanowano polską komedię romantyczną z Martą Żmudą-Trzebiatowską i Piotrem Adamczykiem, Nie kłam, kochanie. Również Super Polsat na Sylwestra przygotował tytuł z rodzimego podwórka. O 21:00 będziecie mogli obejrzeć tam komedię Ciacho z m.in. Tomaszem Karolakiem i Pawłem Małaszyńskim, w reżyserii... Patryka Vegi.

Horoskop na styczeń 2019. Sprawdźcie, czy gwiazdy są po waszej stronie!

Jeżeli ktoś posiada dostęp do HBO, od 19:20 polecamy tam Wonder Woman z genialną Gal Gadot. Tuż po tym hollywoodzkim hicie wyemitowana zostanie inna produkcja o superbohaterach – Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Start o 21:40. Stopklatka TV serwuje za to Jak ugryźć 10 milionów z Brucem Willisem o 20:00, a o 22:05 Tajne przez poufne, film braci Cohen z fantastycznymi i zabawnymi rolami m.in. Brada Pitta, George'a Clooneya i Frances McDormand. Na TVP Seriale o 20:40 rozpocznie się E=mc2 z Cezarym Pazurą, a na Ale Kino + o 22:05 zmierzą się Michael Caine i Jude Law w Pojedynku. TVN Fabuła stawia na komedię romantyczną. Dziś o 20:00 obejrzymy tam Dwa tygodnie na miłość, a zaraz po Evana Wszechmogącego (start 22:00). Kino TV proponuje za to kultową Bezsenność w Seattle o 21:00.

Na Polsat Film już na sam koniec 2018 roku, bo o 23:15 poleci Wilk z Wall Street z Leonardo DiCaprio w roli głównej, a na Polsat Romans o 21:00 prawdziwy kinowy szlagier, czyli Dirty Dancing.

Na Canal + za to na 21:00 zaplanowana jest Szklana Pułapka 4.0, a na 23:05 Pitbull. Ostatni pies. Za to na AXN (jeżeli ktoś jeszcze nie widział) można o 22:00 nadrobić Ocean's Eleven: Ryzykowna gra.

Zobacz także: Jak spędzić sylwestra w domu i nie nudzić się? >>>