Finał programu Top Model od lat budzi ogromne emocje i zainteresowanie, a 10. edycja telewizyjnego show zostanie zapamiętana na długo. Wszystko to za sprawą zapierających dech w piersiach pokazów mody reżyserowanych przez Kasię Sokołowską, świetnej oprawy muzycznej i bardzo wysokiego poziomu zaprezentowanego przez uczestników. Na uwagę zasługują również stylizacje modeli i modelek, a także członków jury, którzy tego wieczoru postawili na dodatki z najnowszej kolekcji Kazar. 

Dawid Woliński i Marcin Tyszka wybrali klasyczne, czarne półbuty z najnowszej kolekcji marki Kazar na sezon jesień-zima 2021/22. Słynny fotograf uzupełnił nimi niezobowiązującą stylizację w kolorach czerni i zieleni, natomiast Woliński zdecydował się na elegancki, czarny garnitur w stylu lat Złotej Ery Hollywood. Karolina Pisarek postawiła z kolei na buty z najnowszej kolekcji kazar x kasia stworzonej we współpracy z Kasią Sokołowską. Spektakularne kozaki w kolorze czekoladowym świetnie współgrały z jeansowym kompletem MMC. Ten prawdziwy must have na zimę jest dostępny na stronie producenta w wielu wariantach kolorystycznych. Gwiazdą wieczoru była także Kasia Sokołowska. Najsłynniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce i niekwestionowany autorytet modowy wybrała dla siebie biały garnitur, który uzupełniła czarnymi klapkami na obcasie z fantazyjnym kwiatem. Jest to model z najnowszej, wieczorowej kolekcji kazar x kasia, który już wkrótce będzie dostępny w ofercie marki.

Buty Kazar uzupełniły również stylizacje modeli i modelek podczas pokazu mody marki MMC. Propozycje z kolekcji kazar x kasia doskonale podkreśliły wyjątkowość jubileuszowej kolekcji tego uznanego duetu projektantów. Kozaki z efektownym wiązaniem w kolorach czerni, czekolady i zgaszonego odcienia żółtego ukazały wielozadaniowość propozycji MMC, które łączą w sobie elegancję, nonszalancję i casual. 

Więcej informacji na temat kolekcji marki Kazar znajduje się na stronie www.kazar.com.