W środę wieczorem stacja TVN pokazała ostatni odcinek, a tym samym finał pierwszej edycji programu Azja Express! Wygrali ją Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. Zwycięstwo tej pary może być pewnym zaskoczeniem, szczególnie że faworytami do zwycięstwa byli Iza Miko i Leszek Stanek, którzy odpadli jako pierwsza para w odcinku. Drugie miejsce zajął za to jedyny żeński team finału Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, które o mały włos a stanęłyby na najwyższym stopniu "azjatyckiego" podium.

POLECAMY: DOROTA MASŁOWSKA ostro krytykuje „Azja Express” i Renatę Kaczoruk

Dziewczyny walczyły dzielnie do samego końca wyścigu, Mimo ich zaciętych starań, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski okazali się być tym razem sprytniejsi i szybsi. Mimo że dziewczyny wiedziały, jak skończy się wczorajszy odcinek Azja Express, to jednak i tak zachęcały widzów TVN do jego oglądania. Dwa dni temu postanowiły nawet powtórzyć azjatycką przygodę w Warszawie i w ramach wyprawy musiały dotrzeć z Warwa na Mokotów autostopem, wykonując po drodze kilka wymyślonych dla nich zadań! 

ZOBACZ: AZJA EXPRESS To już pewne! Druga edycja będzie kręcona w Indiach!

Kim są Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, które zajęły 2. miejsce w Azja Express?

Aktorska przyjaźń, która udowadnia wszystkim niedowiarkom, że w show-biznesie można znaleźć bratnią duszę. Znają się od dawna i rozumieją bez słów. Planowały właśnie urlop i wspólny wyjazd, gdy pojawiła się propozycja udziału w programie Azja Express. W ten sposób ich wakacyjna wyprawa zamieniła się w przygodę życia.

Agnieszka Włodarczyk – aktorka, która uwielbia śpiewać. Ma na swoim koncie role w wielu filmach i serialach, m.in.: „Kac Wawa”, „E=mc2”, „Job, czyli ostatnia szara komórka”, „Sara”, „Plebania”, „Pierwsza miłość”, „Ja wam pokażę!”, „13 Posterunek”. Wystąpiła również w wielu programach telewizyjnych, w tym wygrała pierwszą edycje show „Jak oni śpiewają”.

Maria Konarowska również jest aktorką, znaną z seriali takich jak: „Kopciuszek”, „Na Wspólnej”, „Plebania”. Czy udział w programie pozwoli jej sięgnąć po więcej ambitniejszych ról? Trzymamy za to mocno kciuki!

Zobacz także:

Jedynej żeńskiej, finałowej parze show serdecznie gratulujemy 2. miejsca w finale show! Absolutnie im się należało!

Tymczasem zobaczcie, jak swój udział w show wspominają Iza Miko i Leszek Stanek, którzy zajęli zaszczytne 3. miejsce w finale. Opowiedzieli nam o tym w cyklu Gala Studio: