Finał Top Model 7 właśnie wystartował! W ostatnim już, trzynastym odcinku poznamy zwycięzcę programu. Czy będzie to Ania Markowska lub Hubert Gromadzki, a może Kasia Szklarczyk? Każde z nich ma szansę zyskać tytuł Top Model 2018, wszystko jednak zależy od Waszych głosów! Na numer 7326 możecie wysyłać smsy o treści A, H lub K (od pierwszych liter imion finalistów). To właśnie one przesądzą o tym, kto wygra.

Pierwsze wyniki głosowania pokazały, że cała trójka idzie łeb w łeb, a różnica między nimi wynosi raptem kilka procent. Kto prowadzi? Tego nie zdradzono. Na bieżąco będziemy tutaj relacjonować dla Was przebieg finału!
 

Finał Top Model 2018 - gość specjalny Anja Rubik, pokazy duetu Paprocki & Brzozowski, Roberta Kupisza i Dawida Wolińskiego
 

Ostatni odcinek Top Model 7 rozpoczął pokaz duetu Paprocki & Brzozowski. Podczas gdy wszyscy uczestnicy na wybiegu zaprezentowali kreacje marki, na żywo śpiewała jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia, Daria Zawiałow. Finał prowadzą Joanna Krupa i Michał Piróg, a gościem specjalnym jest top modelka Anja Rubik.

 

Po przerwie finaliści podzielili się najważniejszymi wspomnieniami z programu, czego nauczył ich udział w Top Model 7. Przypomnieliśmy sobie historie Ani, Huberta i Kasi i ich drogę od początku, aż po finał. Później pozostali uczestnicy opisali i ocenili swoich faworytów i kolegów z programu. W trakcie odpowiadania na pytania Joanny Krupy Hubert nie potrafił powstrzymać łez.

 

Następnie zobaczyliśmy, jak cała trójka wzięła udział w sesji w stylu klubowym, gdzie główną rolę grała biżuteria marki Apart. Wymagała ona nie tylko zgrania, ale też dania z siebie wszystkiego. W końcu to ona przesądzi o tym, kto zakwalifikuje się do ścisłej dwójki. Pierwsze zdjęcie, które oceniało jury należało do Ani Markowskiej i to właśnie ona zdaniem Anji Rubik najlepiej wykorzystałaby wygraną w programie. Mogłaby stać się taką role model dla polskich dziewczyn, bo oprócz modelingu mogłaby zrobić coś dobrego dla ludzi. Kolejne zdjęcie było zdjęciem Huberta Gromadzkiego, który we współpracy był dosyć trudny, ale pozytywnie ocenił go Marcin Tyszka. Jako trzecie oceniono zdjęcie Kasi, które spodobało się jury.

 

To ostatnie minuty głosowania, które wyłoni dwie osoby do ścisłego finału. Jedna pożegna się z szansą na wygranie Top Model 7!

 

 

[AKTUALIZACJA] Rozpoczął się właśnie kolejny pokaz w finale programu. Tym razem wszyscy uczestnicy pokazali na wybiegu nową kolekcję Roberta Kupisza, a szli w rytm wykonywanej na żywo piosenki The Dumplings.
 

 

Top Model 2018 - finał i okładki magazynu Glamour. Odpada Ania Markowska

 

[AKTUALIZACJA] I przenosimy się na Madagaskar! To tutaj powstała okładkowa sesja do magazynu Glamour. Przed obiektywem Gosi Turczyńskiej stanęła finałowa trójka w stylizacjach przygotowanych przez szefa działu mody, Michała Kusia. Numer grudniowo-styczniowy ze zwycięską okładką trafi do sprzedaży już 6 grudnia!

[AKTUALIZACJA] Głosy podliczone! Do ścisłego finału przechodzą Hubert Gromadzki i Kasia Szklarczyk! Odpada Ania Markowska. Joanna Krupa ogłaszając werdykt nie kryła stresu i wzruszenia, co nie pomogło przy zamieszaniu ze zdjęciami.

 

 

[AKTUALIZACJA] Wszyscy uczestnicy wychodzą na wybieg w nowej kolekcji Dawida Wolińskiego, która będzie mieć swoją oficjalną premierę 6 grudnia, ale po raz pierwszy możecie zobaczyć ją w finale Top Model 7. W tle grają Smolik i Kev Fox.

[AKTUALIZACJA] Przyszedł czas na ostatnią sesję w programie Top Model 7. Finaliści pojechali do Hamburga, by zrobić zdjęcia reklamowe dla platformy zakupowej About You. Zarówno Hubert Gromadzki, jak i Kasia Szklarczyk spisali się na medal. Kto poradził sobie najlepiej? Kto wygra Top Model 7?
 

 

Top Model 7 - kto wygrał?

 

Kasia Szklarczyk głosami widzów wygrywa Top Model 7! 22-latka z Bukowna pokonała w finale Huberta Gromadzkiego i zdobyła 100 tysięcy złotych nagrody głównej, okładkę magazynu Glamour oraz kontrakt z agencją D'Vision! Gratulujemy!

 

Kim jest Kasia Szklarczyk, która wygrała Top Model 7? >>>