Pod hasłem przewodnim „Take a breath”, Sprandi zachęca do zatrzymania się na moment, wzięcia głębokiego oddechu i relaksu w gronie najbliższych. Kampania przenosi nas na kort tenisowy, gdzie możemy spotkać światowe gwiazdy, twarze kolejnej kampanii Sprandi: Finna Wolfharda - idola generacji Z, znanego z serialu „Stranger Things”, Kyle MacLachlana – hollywoodzkiego aktora, pokochanego przez widzów za kultową rolę w „Miasteczku Twin Peaks” oraz Amber Vallettę - supermodelkę z lat 90., dziś aktywnie działającą na rzecz ochrony środowiska.

Imponującej wielkości projekty outdoorowe można było ujrzeć w ścisłym centrum Warszawy. Na galerii handlowej Złote Tarasy rozpościerał się wizerunek Finna Wolfharda. Ubrany w elementy kolekcji Sprandi na sezon jesień-zima 2022 aktor, relaksował się na korcie tenisowym.

Finna Wolfharda można było również spotkać przy ul. Tamka na warszawskim Powiślu. Tym razem nie samego, a w towarzystwie kolejnej gwiazdy kampanii - Kyle MacLachlana. Wizerunki aktorów zostały uwiecznione na dwóch muralach po przeciwległych stronach ulicy. Gwiazdy kampanii zostały ujęte w momencie odpoczynku i wytchnienia podczas gry na korcie tenisowym. I właśnie do wzięcia głębokiego oddechu zachęcały klientów marek CCC i Sprandi.