Wśród najgłośniejszych serialowych produkcji ostatniego roku w Wielkiej Brytanii i nie tylko zdecydowanie należy wymienić drugi sezon „Fleabag”. To produkcja BBC i platformy Amazon Prime Video, na którą spadł absolutny deszcz nagród. 6 statuetek Emmy oraz 2 Złote Globy mówią same za siebie. Czym ten serial urzekł krytyków, ale również widzów (ma 100% pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes!)?

„Fleabag” to historia dziewczyny, która po wielkiej życiowej tragedii przeprowadza się do Londynu. Pod maską zimnej i wyrachowanej, chowa się zagubiona i często samotna kobieta. Ogromną siłą tego serialu jest odtwórczyni tytułowej roli, czyli Phoebe Waller-Bridge, która jest także autorką scenariusza. Ale imponująca jest także reszta obsady: Olivia Colman („The Crown”), Andrew Scott („Sherlock”) czy Brett Gelman („Stranger Things”).

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć „Fleabag”, będzie mieć ku temu okazję. Serial z nowym polskim tytułem „Współczesna dziewczyna” dostępny będzie na antenie TVN Fabuła. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 6 lutego o 23:05. Serial pojawi się także na platformie Player.pl. Serial emitowany był już wcześniej w TVN Style, ale wtedy nie mówiło się o nim jeszcze tak dużo i tak głośno. Teraz to produkcja, którą po prostu wypada znać, szczególnie, jeśli jest się serialowym wyjadaczem. 

Najlepsze seriale kryminalne dostępne na Netflix