W programie Pytanie na śniadanie w grudniu zeszłego roku pokazano dwie wersje makijażu na Sylwestra. Szczególnie jedna z nich wzbudziła emocje internautów, niektórzy podejrzewali wręcz, że to żart lub prowokacja. Pamiętacie?

MAFFASHION ODTWORZYŁA MAKIJAŻ Z PYTANIA NA ŚNIADANIE >>>

Białe brwi, kreska pod okiem, czarny cień na powiekach, sztuczne rzęsy z kryształkami, a do tego jeszcze róż na policzkach i usta w kolorze fuksji - ten makijaż naprawdę robi piorunujące wrażenie. Autorką telewizyjnego makijażu jest Agnieszka Karpińska z salonu Sens. Na antenie przekonywała, że choć makijaż jest mocny, to pasuje na Sylwestra i sprawdzi się na imprezie.

Tym razem do programu zaproszono ekspertkę od fryzur idealnych na plażę i po raz kolejny krótkie wideo stało się pośmiewiskiem wśród internautów. Dlaczego? Sami zobaczcie.

No cóż, skoro TVP promuje disco polo a królem wokalistów jest Zenek, do tego comiesięczne męczennice... to te makijaże i fryzury zupełnie mnie nie dziwią. Wpisują się w ogólną stylistykę - brzmi jeden z wielu nieprzychylnych komentarzy pod filmem programu Pytanie na śniadanie.