Fryzury na studniówkę 2020 – delikatne fale w stylu Margot Robbie

Margot Robbie jest nie tylko wszechstronną aktorką, ale również współczesną ikoną stylu. Zarówno jej stylizacje, jak i makijaże oraz fryzury z czerwonego dywanu zachwycają za każdym razem. Dlatego jest jedną z gwiazd, którą warto się inspirować! Jej styl jest dziewczęcy i swobodny, ale jednocześnie awangardowy. Podobnie jak fryzura, którą miała podczas tegorocznej gali Złotych Globów. Subtelne fale, opadające na ramiona i z przedziałkiem na środku są doskonałym wyborem na studniówkę 2020. „Naturalne fale są idealne właściwie dla każdej dziewczyny. Jednak najlepiej wyglądają na włosach do ramion i luźniej stylizacji”, podpowiada Tomasz Górecki.

Studniówka 2020 – klasyczny kok

Bezpieczną opcją, jeśli chodzi o fryzury na studniówkę 2020 i ogólnie całą stylizację, jest klasyczny look w imię zasady „piękno tkwi w prostocie”. Minimalistyczna sukienka i naturalny makijaż (z akcentem np. na usta) podkreśli gładki kok. Do utrwalenia fryzury wybierzcie lakier do włosów, które wcześniej wygładzicie specjalnym kremem. A jeżeli kok jest dla Was zbyt zachowawczy, podkręćcie go dodatkami w postaci opaski lub spinkami z koralikami! „Ponadczasowy kok baletnicy z ozdobnymi spinkami - diamencikami. Wygląda lekko, klasycznie i bardzo świeżo”, przekonuje ekspert w dziedzinie stylizacji włosów.

Fryzura na studniówkę 2020 – fale w stylu glamour

Bardziej elegancką wersją naturalnych loków są fale w stylu retro, czyli o grubszym splocie. Fryzura jest zobowiązująca i wymaga perfekcyjnego wykończenia. Idealnie pasuje do sukienek maxi z odkrytymi ramionami, które pięknie eksponuje. Tomasz Górecki zwraca jednak uwagę na to, że „eleganckie fale w stylu glamour są zdecydowanie dla dziewczyn o grubych i gęstych włosach”.

Studniówka 2020 – cebula na włosach w eleganckiej wersji

Fryzura, która powstała dla wygody i głównie wiążemy ją, gdy jesteśmy w domowych dresach i nie chcemy, żeby włosy nam przeszkadzały, już jakiś czas temu trafiła na czerwony dywan w wersji awangardowej. Gwiazdy uwielbiają luźnego koka, ponieważ jest niezobowiązujący i dodaje pazura eleganckiej kreacji. Świetnie wygląda również w towarzystwie opaski na włosy! „Popularna fryzura na cebulę wprost z czerwonego dywanu - idealna przy sukienkach odsłaniających ramiona. Ważne jest aby była luźna, włosy mają być miękkie i plastyczne”, przekonuje fryzjer Tomasz Górecki.

Makijaż na studniówkę 2020 - jak go wykonać krok po kroku? Podpowiada Magda Pieczonka >>>

Fryzury na studniówkę 2020 – luźny kok

Luźne koki są zawsze dobrym rozwiązaniem. Pasują do każdego typu urody, a także do każdego rodzaju stylizacji: od zabudowanych sukienek mini po długie kreacje z wyciętymi plecami. Nie ma żadnych ograniczeń, a dodatkowo fryzurę można z łatwością wykonać samemu w domu. „Luźne upięcie tuż nad karkiem z przedziałkiem na środku, wygląda jak niedokończone w czym tkwi jej sekret. Sprawdzi się dobrze w przypadku delikatnych i cienkich włosów”, podpowiada ekspert.

W galerii powyżej znajdziecie najmodniejsze fryzury na studniówkę 2020. Zainspirujcie się!