Fryzury na Walentynki 2018

Sezon karnawałowy czy właśnie Walentynki to najlepsze okazje, by zaszaleć ze swoim wyglądem i stworzyć jedyną w swoim rodzaju fryzurę. Jakie uczesanie typujemy na 14 lutego? Warkocze plecione w różny sposób, kręcone loki, fale lub proste czy kolorowe włosy. Ten ostatni to nie tylko najgorętszy trend tego sezonu, ale i prosty sposób na zmianę wizerunku z natychmiastowym efektem wow! Jak osiągnąć taki look w krótkim czasie? Linia Colorista od L'Oréal Paris jest gwarancją najmodniejszego wizerunku tych Walentynek. Wystarczy wypróbować jeden z kosmetyków z serii, a włosy pokryją się kolorem, który zniknie po 1 myciu lub po ok. 14 dniach! Włosy w jednym z kolorów tęczy przyciągną spojrzenia, podkreślą charakter i będą idealnym dopełnieniem imprezowej stylizacji. Paleta Colorista to blisko 30 odcieni – od pastelowych oraz wyrazistych róży i turkusów poprzez zieleń po odcienie czerwieni. Teraz w gamie znajdziecie 4 dodatkowe kolory: dla blondynek: yellow, hotpink, a dla brunetek: denim i green. Co więcej – z Coloristą od L’Oréal Paris każdy ustala swoje zasady, a tym samym decyduje, na jak długo chce osiągnąć dany efekt. Zasada jest tylko jedna – #doityourway

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy je z Karoliną Gilon, Livciax, Slodkada, Adriannaskon i Viva_a_viva

Sprawdź nasze inspiracje na walentynkowe fryzury oraz filmy jak je zrobić w domu!

Nowości od L'Oréal Paris

Linia Colorista L'Oréal Paris

Colorista Spray zapewnia natychmiastowy efekt, wystarczy połączyć dwa kolory, by uzyskać niesamowity look wielobarwnych włosów. To idealna propozycja dla tych, którym zawsze brakuje czasu lub po prostu chcą sprawdzić jak będą wyglądać w nowym kolorze. Porada: po aplikacji odczekaj ok. 1 minutę i przeczesz włosy, a całość utrwal lakierem. Kolor utrzymuje się do pierwszego umycia! 

Colorista Washout zapewnia niesamowity look i kolor o różnej trwałości zależnej od wybranego odcienia. Największą wyrazistość koloru uzyskamy na włosach blond lub rozjaśnianych. Kolor utrzymuje się aż do 14-u dni! 

Z Colorista Paint każdy może zostać prawdziwym twórcą koloru. Wyjątkowa paleta odcieni, w tym przepiękna, głęboka, niebieska czerń czy pastelowy róż, pozwala osiągnąć niesamowity długotrwały efekt. 

Colorista Effects pozwala nadać włosom jeden z najmodniejszych looków! Pasemkami można nadać zadziornego charakteru lub sprawić, by były subtelne i wyglądały jak muśnięcia słońcem. Poza balayage Colorista Effects to także „bleacher” i efekt ombre. Do wyboru do koloru!