Organizacja ślubu łączy się z wieloma obowiązkami, niekończącym się stresem oraz totalnym brakiem czasu. Przyszłe panny młode, oprócz dekoracji, listy gości oraz oczywiście sukni ślubnej, muszą pamiętać także o makijażu i fryzurze!

W tej ostatniej kwestii, z pomocą spieszy marka KEVIN.MURPHY. Propozycje z najnowszej kolekcji I.DOO skierowane są do kobiet zainteresowanych najnowszymi trendami. Fryzury przygotowane przez stylistów KEVIN.MURPHY są niebanalne i na pewno dużo bardziej wytrzymałe od tych tradycyjnych ślubnych upięć. Jesteśmy pewne, że zakochają się w nich fanki oldschoolowych looków oraz totalnej klasyki. Najmodniejsze w tym sezonie ślubnym są zdecydowanie kwiaty, dlatego wplatamy je także we włosy - daje to piękny, delikatny i naturalny efekt.

ZOBACZ TAKŻE: Jak powinna ubrać się świadkowa?

Fryzury ozdabiane kwiatami oraz inne zaproponowane przez markę KEVIN.MURPHY znajdziecie w naszej galerii. Pamiętajcie również, że nie są one zarezerwowane wyłącznie dla panien młodych. Świadkowe, druhny i pozostali goście mogą się nimi zainspirować!