Marzy wam się metamorfoza z prawdziwego zdarzenia? W takim razie najwyższa pora obciąć grzywkę. Najchłodniejsze miesiące w roku to idealny moment na tego rodzaju cięcie. Otulające twarz kosmyki nie przeszkadzają nam, gdy temperatury oknami znacznie się obniżają, poza tym prezentują się ultra stylowo w towarzystwie czapek zimowych oraz chust. Brzmi kusząco, prawda? Zanim jednak umówicie się spotkanie z fryzjerem, sprawdźcie, jakie cięcia wpisują się w trendy sezonu jesień-zima 2020/2021. Bo grzywka grzywce nierówna. Poniżej prezentujemy najmodniejsze fryzury z grzywką na ten sezon – zainspirujcie się.

Fryzury z grzywką na jesień 2020. Oto modne grzywki, które pokochały gwiazdy i francuskie influencerki

Curtain bangs, czyli modna fryzura z grzywką na jesień 2020

Curtan bangs? W latach 60. nosiła ją Brigitte Bardot. Grzywka, która stała się znakiem rozpoznawczym gwiazdy francuskiego kina i prawdziwej ikony stylu powróciła do łask. I to w wielkim stylu. W sezonie jesień-zima 2020/2021 lansują ją francuskie it-girls, na czele z Jeanne Damas, Sabiną Socol oraz Anne Laure Mais. Tak zwana grzywka – zasłonka w dość charakterystyczny sposób otula twarz, a tym samym nieco ją wysmukla. Sprawdzi się u posiadaczek „wysokiego czoła” i nie tylko. Nie mamy wątpliwości, że jest to jedna z najmodniejszych fryzur tego sezonu.

Grzywka 2020: micro fringe

Grzywka w wersji mikro znów jest w trendach. Czym charakteryzuje się to cięcie? Jak sama nazwa wskazuje, w tym wypadku chodzi o krótką grzywkę, która sięga połowy bądź 2/3 czoła. Jeśli zdecydujecie się na fryzurę z micro fringe (znaną również jako baby fringe) w roli głównej, to pamiętajcie, by mocniej zarysowywać swoje brwi. Dzięki temu wasze spojrzenie stanie się bardziej wyraziste, a cała twarz nabierze ciekawych proporcji.

Fryzury z grzywką na jesień 2020 – wispy fringe

Oto grzywka, którą pokochały światowej sławy gwiazdy. Do grona fanek wispy fringe należą m.in. Jennifer Lopez, Selena Gomez, a także Elizabeth Olsen. Jak wygląda i komu pasuje najbardziej? Grzywka jest prosta i lekka, poza tym wyjątkowo długa – może opadać na oczy, przez co wiele osób uważa ją za niepraktyczną. Wispy fringe jest bardzo delikatna. Właśnie dlatego najlepiej sprawdzi się u osób z wyraźnie zaznaczoną żuchwą.

Grzywka 2020 – curly fringe

Są tutaj posiadaczki włosów kręconych? Świetnie się składa, bo curly fringe to jedna z najmodniejszych fryzur w sezonie jesień-zima 2020/2021. I to zarówno w wersji prostej, jak i ściętej na boki. Jeśli szukacie inspiracji na cięcia z grzywką dla kręconych włosów, to koniecznie zajrzyjcie na instagramowe profile Alanny Arrington i Kehlani (albo do naszej galerii).

W naszej galerii – na górze strony – czekają na was najpiękniejsze inspiracje na fryzury z grzywką na jesień 2020 z Instagramu, jak również z czerwonego dywanu. Jesteśmy przekonane, że niezależnie od tego, czy marzy wam się look rodem z lat 60., fryzura, której nie powstydziłyby się popularne it-girls czy ostre cięcie w nowoczesnym wydaniu, to wybierzecie coś odpowiedniego dla siebie.

Modne fryzury na jesień 2020: 5 fryzur, które zobaczycie na głowach fashionistek. Przedstawiamy najważniejsze trendy sezonu >>>