Tym razem Gosia Baczyńska stworzyła kolekcję ubrań i dodatków dostępną dla wszystkich - mottem kolekcji jest "Moda dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku", nie tylko ze względu na przystępne ceny, ale także miejsce w którym można kupić ubrania z tej lini. Dostępna jest w drogeriach Rossmann.

Wszyscy myślą, że projektanci ubierają tylko gwiazdy. A przecież my ubieramy najróżniejsze kobiety. I bardzo znane i te "normalne". Złości mnie, gdy dostaję e-mail: marzę o sukni od pani, ale nie wiem czy pani takie szare myszy jak ja ubiera. Odpowiadam: proszę tak o sobie nie pisać. Każda kobieta ma w sobie to coś, co projektant może z niej wydobyć i sprawić, że będzie się czuła niepowtarzalnie – mówi Gosia Baczyńska.
Cały czas mam na uwadze w jakim społeczeństwie żyjemy. Dlatego postanowiłam zrobić modę dla każdego, żeby była ponadczasowa, a nie na jeden sezon. – Teraz mam szanse zrobić rzeczy proste, dobre gatunkowo, ponadczasowe. Kilka znajdzie się w mojej garderobie, tym bardziej, że oprócz bluzek i swetrów będą jeszcze skórzane akcesoria. W końcu ubieramy się przecież nie tylko na wielkie okazje. Chcemy dobrze wyglądać także w naszej codzienności – mówi projektantka.

Już w sierpniu na swoim profilu na Facebooku Gosia Baczyńska zapowiedziała pojawienie się takiej demokratycznej kolekcji, ale prawie do końca udało się zachować w tajemnicy miejsce, w którym będzie można ja kupić.

 

Zobacz też:

Gosia Baczyńska kolekcja wiosna-lato 2016

Cała kolekcja Balmain x H&M wyciekła do sieci

30 ciepłych bluz za mniej niż 150 zł! Wszystkie dostępne online