Ostatnim teledyskiem G-Eazy'ego był ten do piosenki Him & I, nagranej wspólnie z jego dziewczyną, Halsey. Produkcję także zrealizowali razem, podczas wypadu z przyjaciółmi do Nowego Jorku. Na najnowsze wideo musieliśmy czekać 3 miesiące, ale było warto! Właśnie odbyła się premiera obrazu do utworu Sober, pochodzącej z ostatniej płyty rapera, The Beautiful & Damned. Gościnnie występuje w nim Charlie Puth, który jest również współautorem piosenki.

W Polsce szykuje się festiwal techno, a jego lokalizacja zachwyca bardziej niż line-up! >>>

G-Eazy i Charlie Puth zafundowali nam krótką, ponad 4-minutową lekcję historii z... imprezowania. Pierwsza scena przedstawia rapera, który budzi się po wyjątkowo ciężkiej nocy na wysypisku śmieci (i wciąż wygląda dobrze). Następnie oglądamy retrospekcję do szykownych (no, prawie) lat 50., retro lat 60. i rave'owych lat 90. G-Eazy, który jest głównym bohaterem teledysku (wiadomo) upija się, wdaje w bójki, ucieka przed policją i uwodzi piękne kobiety. Koniecznie obejrzyjcie wideo do utworu Sober!

A już bardzo niedługo (10-go maja) amerykański raper wystąpi w Polsce! G-Eazy odwiedzi nasz kraj w ramach światowej trasy, promującej płytę The Beautiful & Damned. Jego koncert odbędzie się na warszawskich Torwarze. Bilety są już w sprzedaży, a ich cena wynosi 150 zł. Mamy nadzieję, że na koncercie usłyszymy takie hity jak: Him & I z Halsey, Me, Myself & I oraz oczywiście utwór Sober! Z kim widzimy się pod sceną?